Vlasy alebo zehlicka???

Príspevok v téme: Vlasy alebo zehlicka???
Shalala

Zehlim si vlasy pravidelne uz asi rok.Mam zehlicku Remington,tu najnovsiu,myslim.Vlasy som si zacinala zehlit na tych 180 stupnoch a vydrzali mi rovne dost dlho.Po case uz tak dlho rovne nevydrzali a tak som teplotu zvysila na 200 stupnov.Viac uz zvysovat nechcem,tych 200 je dost.Ale uz ani tak mi vlasy nevydrzia dlho rovne.Vyjdem von a zacnu sa vlnit.Nemyslim si,ze je problem v zehlicke,lebo ta je dost kvalitna.Vy nemate podobnu skusenost?:-)

bibba

nooo. presne, presne, aj ja mam vzdy pocase pocit ze zehlicka zacne pouzivanim slabnut a slabnut, tak si vzdy kupim novu, hmm :-/

Shalala

Mam aj kulmofen,ale ja mam strasne huste a tazke vlasy...a vlnia sa mi hlavne tie spodky ako keby a tie uz su aj trochu take vysusene,pricom vsak pouzivam aj pripravok pred zehlenim.To aj kym vyzehlim poriadne zehlickou,tak trvaaa...no neviem,co uz na ne,ako ich mat rovne aspon jeden den...ale fakt ze rovne!A zasa dake velke zasahy by som asi neriskovala... :-)

hassy

a neskucala si si rovnat vlasy cez kulmofen? teda, neviem ako velmi mas kucerave vlasy, ja mam take vlnite, a niekedy zehlim, a niekedy ich mokre vysusim cez kulmofen, ale s velkym nastavcom, a sa mi zda ze su aj krajsie tie vlasy ako po zehlicke, take vzdusne, rovne, maju objem, nie ako po zehlicke splasnute :/ ale na to treba viac casu.. :)

Shalala

Mudra rada.Nieco na tom bude:-)Dakujem teda,aspon budem vediet.Takze uplne rovne vlasy asi len tak mat nebudem...

hassy

cim viacej vlasy zehlis, tym sa vlasy viac kuceravia :) rovny vlas ma prierez v tare kruhu, kuceravy ma prierez v tvare ovalu, cim viac vlasy zehlis, tym viac vlas splostujes, takze preto sa viac kuceravia, a preto ti nevydrzia tak rovne ako na zaciatku :)