Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazky sexualneho charakteru

lioness_01

eeii - máš pocit, že som niekoho zdžubala, alebo moralizovala? pýtala som sa preto či mám odpovedať alebo nemám... decku totiž informácie tohto charakteru podávať nebudem...

3lenka

Ahoj Brunetka :D osobne si myslím že 7 minút je dosť málo, alebo kus k priemeru, tak si myslím že v tomto by si mala byť šťastný človek. No a skúsenosti získaš časom, skús rôzne alternatívy, ktoré ťa napadajú a sama uvidíš a prídeš na to aj časom čo chlapov vzrušuje najviac... :-D veľa šťastia :-D

eeii

lioness.je zase velmi podstatne riesit kolko tu ma kto rokov? myslim ze moralizovania v tychto forach uz je vsade dostatok..uz sa zmierne predsa s tym a nehladkajte si ego ze vy ste starsie a zacali ste neskor ako terajsia mlada generacia. radsej radit a pomahat, nez zdzubavat bez odpovede.

brunetka,podla mna na kazdeho nieco ine plati, skus rozne sposoby, asi zistis podla jeho reakcii co sa mu najviac pozdava

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.