Brazil keratin - vyrovnanie vlasov

vitaminwater

pred tyzdnom som bola u kadernicky a rozpravali sme sa aj o tomto brazilskom keratine... povedala mi, ze je rada, ze ho nekupila, ked jej ho ponukali, lebo prednedavnom ohlasili, ze je nebezpecny a nemoze sa pouzivat... baby, nenicte si zdravie... vsetka ta chemia ide do tela.. ved preco myslite, ze je tolko rakoviny???

biba319

keratínová brazilská kúra je super vec.P letnej dovolenke pri mori som mala totálne vysušené vlasy a kedže si ich aj odfarbujem melírom tak boli totálne vysušené a polámané.Po brazílskej kúre som mala krásne jemné lesklé vlasy,uplne sa zaceli.Môžem len vrelo odporúčať.Určite si to ešte dám urobiť.

Lady Victory

no čitala som viacero diskusii kde baby absolvovali tuto "kuru" a nie všetky boli spokojne..niektore tvrdili že im to tie vlasy aj zničilo tak pozor na kvalitu!!!

labrasiliana

Ospravedlnujem sa za nezmysel co som napisal.
Keratin Complex obsahuje 1.7 - 1.9 % formaldehydu
a nie 17-19%. Sorry vyrobca.

napiste mi mail , ten link kde to je sa neda odposlat.

La-brasilian

Pozor na nebezpecne vyrobky!!!
ec.europa.eu

dajte do vyhladavaca slovo keratin

Neuveritelne je tam vyrobok od firmy Keratin COMPLEX a prave oni robili teraz velku show v BA.
Vyrobok obsahuje 17-19% formaldehydu a v EU je povolene mnozstvo len 0.2%. La-brasiliana obsahuje 0.02%. Info o nasiich vyrobkoch najdete na www.la-brasiliana.eu
E-shop je na /priama linka/
obchod.mrp.sk len aby ste sa nemuseli pretukavat k smrti.
Juraj HAVAS

peknevlasy

ja som si objednala cez net sampon a keratin a robila som si vlasy doma a super, moje vlasy su strašne zničene a polamane odfarbovanim no po keratine boli krasne zdrave ale až do tej doby pokym som si ich neumyla normalnym samponom, ale predsa boli o niečo zdravšie, možno by mi to vydržalo aj dlhšie ale ja som nemala pripravky čo treba použivat po tejto kure aby ti to vydržalo t.j. šampon, kondicioner maska... ale fakt super som mala vlasy. odporučam

la-brasilian

Vyhradene zastupenie firmy z USA La-Brasiliana v SR, CR a HU.
Nakupujte od dovozcu. Vyhody: originalne vyrobky vyrobene v USA, certifikaty pre EU, mensie balenie keratinu 500ml, nizsie naklady pre salony. Skolenie v Salone Venus v BA alebo na objednavku vo Vasom salone.
Vsetky informacie najdete na www.la-brasiliana.sk , www.la-brasiliana.hu.
Hladame distributorov v SR aj v CR. Ponukame zaujimave provizie. Naupujte z prvej ruky......

cc

Ahojte dievcata,
pozeram vasu diskusiu a musim reagovat. My dodavame Brazil Keratin pre SR trh. Specializujeme sa vyhradne pre tento produkt cize mame dlhodobe skusenosti nielen s produktom ako takym ale aj vysledkami aplikaciou a skoleniami. Je dolezite vyzdvihnut tieto veci:
1.Brazil Keratin regeneruje strukturu vlasu a opat navracia lesk a zdravie. Nijak neposkodzuje vlas ale naopak.
2. Brazil Keratin dlhodobo narovnava vlasy a to nasledovne.
A, jemne vlasy narovna, uhladi a zregeneruje. Nieje potrebne ich zehlit.
B, tvrde kucerave nepoddajne vlasy narovna, uhladi a zregeneruje /ale neocakavajte vysledok ako ked cerstvo vlasy vyzehlite, po umyti sa spravi jedna velka vlna/.
Vlasy vsak su jemne, krasne, zdrave a narovnane. Doba upravy sa rapidne skrati cca o 80-90% casu. Samotna kura vydrzi vo vlasoch pri prvej aplikacii od 2-4 mesiacov zalezi od toho ako casto si umyvate vlasy. Kura sa vymyva z vlasu postupne najprv sa vymyva lesk postupne narovnanie a najdlhsie ostane vo vlase Keratin pretoze tej je hlboko vo vlase. Po opakovani kury cca po 2-4 mesiacoch uz kura vydrzi dlhsie vo vlase cca 3-5 mesiacov. Takze odporuca sa opakovat vzdy po vymyti. Ak sa kura dava castejsie nieje to nijak skodlive a skor to vlasom prospieva tu je vsak len otazka financii. Ceny v salonoch sa pohybuju od mnozstva minuteho materialu a casu straveneho pri aplikacii cize od 60 - 150 Eur.
Po kure je potrebne dodrziavat spravne domace osetrenie a to sampon, kondicioner BK minimalne ktore neobsahuju hydroxid sodny. Co robi hydroxid sodny? Narusa keratinovu kuru a tym sa kura vymyje velmi rychlo z vlasov.
Doporucujeme taktiez serum BK ktore dlhsie predlzi efekt lesku a kury a lotion BK.
Dolezite je aby kuru aplikovala kadernicka ktora je zaskolena, pretoze spravnou aplikaciou a preciznostou sa zabezpeci spravny vysledok kury a jej dlhodobost efektu. Preto my dbame na skolenie pre kadernikov, ochranu a bezpecnost zdravia pri praci.
Na trhu sa objavuju viacere produkty Brazil Keratin ktore su cenovo velmi nizko. Vacsinou su to produkty z Ciny a dovoz lacnych produktov ktore su nahradou Brazil Keratinu a vacsinou obsahuju velke nepovolene mnozstvo formaldehydu alebo mocoviny ktora moze byt nahradou. Taktiez keratin ktory akoze obsahuju je z prasacej srsti a podobne.. Preto je dolezite vediet ze nielen cena zohrava najdolezitejsiu ulohu a je potrebne si preverit odkial dodavatel vozi tovar, ci ma skusky EU, povolenia a hlavne ako k predaju pristupuje ak predava koncovym zakaznikom bez upozornenia asi to nesveci o velkej profesionalite a kvalite.
Verim, ze som vam zodpovedala vsetky vase dotazy ak by ste mali otazky dalsie som vam plne k dispozicii na maili.
Viac o nas najdete na strankach www.brazilkeratin.sk