Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

nikki.7

ahojte:))

No ja sa nemám čím pochváliť,snáď len tým,že soms átle lenivá ísť cvičiť,už od piatku som nikde nebola...

Včera som aj chcela,al ebola som s maminou na nákupoch a nestíhala som a dnes som sa chcela zapísať na spinig,žiaľ,je plné,takže už len zajtra...

No som zvedavá,ako mi to po týždni pôjde...

Potebovala by som nakopnúť

chloeee

ahojky :))

Ja som na tom podobne ako nikky. Momentálne nemám veľmi čas na šport,tak aspoň pomenej papám. Váha mi stále zostáva rovnaká. Dneska sa pokúsim ísť na zumbu,čo to spraví.
No ranajky som mala trošku zeleniny a obed ešte neviem.. :)

Vanusanikova

Máte nadváhu?
Chcete vyzerať lepšie a cítiť sa zdravšie?
Poradíme Vám ako schudnúť zdravo a bez trápenia.

-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený-
pre viac info pište na tuto Emailovu adresu: Olgavanusanikova@centrum.sk

nikki.7

ahojte:))

Dlho ste sa nikto neozvali,čo jeee?

Ja nemám nič nové,akurát asi to,že trošku zanedbávam cvičenie,ale našťastie nejdem ani s váhou hore.

Stravujem sa tak normálne,nejak sa neprejedám,iba ten víkend tie koláče,ale od pondelka som sa polepšila.

Dnes sa snád už dostanem na spining,lebo sa chcem už rozhýbať,potom to už ide.

nikki.7

ahoj chloeee: som rada,že si sa po dlhšej dobe ozvala.

Nebojnič,ja osm tých 5 kg čo som zhodila dával adole asi 3 mesiace..

Ide to tažko už aj mne.Ja by osm tiež velmi chcela dat dolu ešte apson tri kilá a potom si to udržat.Víkend je trochu tažší pre moj žalúdok,ale cez týžden to doženiem...Dnes sa ide ešte na spinning,tak snád to vytrasiem,lebo včera som zjedl asi tri koláče a dnes za obedom mám už tiež jeden za sebou.¨

Pekný den

chloeee

ahojte baby :))
No opäť sa ozývam po pár dňoch. Snažila som sa zdravšie stravovať ako ten týždeň,kedy som trošku z toho chudnutia vyšla. Vtedy som pribala naspať 2 kg, teraz sú už zase dole. :) Síce to oveľa viac trvalo ako zase to naberanie,ale hlavne,že som tam, kde som bola.
Tento víkend som dosť teda športovala, dokopy aj 12 hod. takže som úplne ešte doteraz vyšťavená. Zo športom si dávam ešte dneska oddyych a zajtra idem plávať. Nemáme dneska doma žiadnu zeleninu tak asi si spravím ovocný denň. :)) Chcela by som mať už do tých vianoc 60 kg, no neviem či sa mi to podarí,lebo posledné dva mesiace som dala dole iba 3 kg.
NO baby drzím vam palce v pokračovaní.. :))) Pekný deň

Linguistics

Zakladatelka temy tu uz nechodi? Zaujimalo by ma, ako sa jej dari :)
Inak, baby, vezmite ma k sebe! Aj ja by som chcela co-to schudnut. Nemam ziadnu vyraznu nadvahu, ale aj tak som neforemna, a mam sunky :D Na Mikulasa mam narodky, kupila som si skvele saty, a chcela by som v nich aj tak vyzerat. To mi uz asi nevyjde, ale snad na Silvestra.. :D

rew

ladyinred> gratulujem.. urcite vyzeras lepsie.. este zopar kil by to chcelo dostat sa aspon na dolnu hranicu normalnej zdravej hmotnosti.. drzim palce
smajliQa> z tej ciernej horlavej horniny si nic nerob.. najdi si zopar prispevkov o d neho a pochopis ;)