Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

chloeee

ahojte kočky :))
NO ja som ešte včerajšok dorazila v noci šiškami. Celu noc mi bolo strášne zle. Z toho mastého rezna a šišiek. Nejak som si odvykla na takto vyprážené jedlá ešte v takom množstve. Normálne som v noci zvracala. Najlepšie bolo, že mama za mnou vbehla,že čo to robím. Že či mi šibe, že či som bulímička a ešte neviem čo všetko.Lebo že by fakt stačilo s tym mojim chudnutím. Takže včera som si vypočula teda kadečo :-/ A to akože netrpím žiadnou ppp. Jejda.

Dneska prišla mama domov skôr, tak mi spravila kuracie prsíčka na prírodno so šalátom a ešte paradajkovú polievku. Tak som mala celkom výdatnú večeru. Dneska som ráno papala desiatu a potom do obeda už len jablko či banán.

nikki.7

chloeee: Neviem čím to je,ale my dve sa akosi stále napchávame v rovnkaé dni.Ja mám tiež od víkendu pažravé.

Už snáď prestanem s tým,aj keď teraz som sa práve dodžgala rožkom celozrnným s maslom a šunkou.

Už ma berie aj po sladkom,tak neviem ako odolám.

Ale mala by osm sa krotiť,lebo už som pomal yso sebou bola spokojná a teraz som to pokazila.

Ale dnes si dám už len taký light deň,tak to napravím snád.

Včera som to večer tiež okolo pol 5 zabila opekanými zemiakmi.Bože som ja ale trúba...

No nič dievčatá,pokračujeme ďalej.

A ty chloeee, prestaň blbnúť,určite vyzeráš super teraz a nesil to zbytočne.Lebo už teraz je tá postava určite krajšia a keď budeš mať 55,tak buddeš veľmi chudá.

To aj mne je stále málo,aj keď zo mňa ešte má skade ísť dolu.

Pekný deň vám prajem.

smajliQa

chloeee
vyznelo to debilne dokopy.... ta posledna veta mala byt oddelene.... ze je pekne ako si schudla..8 kg je dost :)

smajliQa

chloeeee ja mam 57 a tiez sa citim ako prasa..takze....hej..... mozem ti povedat, ano mas pravdu budes sa stale tak citit..neviem cim to je..ale pekne si schudla...

chloeee

Navyše stále sa držím na tých do 63,5 a cítim sa taká tučná ako keby som mala na začiatku tých 71. Bojím sa toho,že aj ked budem mať tých 55,tak nebudem spokojná. :-/

chloeee

ahojte baby :)
No už som tu aj ja.. :))
Super, že vám to takto ide... ja som na tom o niečo horšie, pretože od včera iba žerem a žerem.. Neviem sa nejak krotiť, nechápem...
Včera som mala na večeru krupičnú kašu s grankom :-/ a potom nejak o polnoci som jedla cibulové chleby ! Strašné...
Dneska som mala na ranajky banán, potom mala jednu žemličku so syrom.. a obed som zabila hranolkami a vypražaným rezňom. hnevám sa na seba, lebo som na to ani veľmi chuť nemala. Priateľ mi však doniesol a nútene ma do toho krmil, lebo ževraj som chudááá a že ma nie je za čo chytiť, čo ja samozrejme blbosť... Som najedená až až..Asi už dneska nebudem jesť...

smajliQa

neviete mi niekto povedat kolko Kcal ma 1 porcia zeleninovej polievky????
/mrazena mrkva, hrasok, a take tie vajcove nocky trochu do toho/ diky :)

nikki.7

nie nie,priatel sa hnevá na to,že nepapám..Mala som dost vážne zdravotné problémy,ktoré súviseli tak trochu aj s nepravidelnou stravou a on si to odtrpel somnou,tak preto.

Práveže on mi už hovorí,aby som s chudnutím prestala.

Teraz som sa najedla riadne,lebo obed bola len polievka,tak dúfam,že sa to neodzrkadlí na váhe...Dnes mám so spinningom pauzu,zajtra sa pokračuje..

smajliQa

nikki.... priatel sa hneval?? tiez chce aby si schudla?? ci ako???? ja sa z vahou nehybem.... dnes idem zasa plavat.... ale v poslednej dobe sa mi vobec nechce...neviem cim to je....
zmenila som pracu vobec sa tam nehybem.... takze vaha neklesa..ale nastastie dufam ani nepojde hore...lebo potom bys om fakt musela do posilky pravidelne... co sa mi teraz moc nechce...lebo po tej praci som nenormalne unavena vzdy

nikki.7

halooo bojovníci...kde ste sa vytratili?

Už sem chodím pravidelne asi len ja.Ale verím,že nie vždy sa dá.Ja mám v práci možnosť ísť na net a byť tam celý deň.Samozrejme nie všetky stránky,ale našťasite zdravie.sk nemám blokovaný.

Včera som bola na spinnigu, dala nám zabrať tak ako v nedeľu.

Nejedla som včera toho veľa,ale boli to doslova sprostosti.Ráno dve sladké buchtičky s maslom, potom tvaroh, na obed len mliečnu ryžu, medzitým dlhá pauza a večer som skotila ochutený tvaroh.

Nie je to ukážkový jedálniček,ale dnes sa polepším,lebo sa na mňa hnevá aj môj priateľ :D:D