Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

MetallicA

inak aký máte názor na sušené ovocie? zakazuje sa to a bere sa to ako veľmi kalorické, ale ked si vezmete je to obyčajné ovocie len dehydrované tak ako to môže mať viac kalórii? ovocie, napríklad figy čo ja jem dva kusy majú 70kcal no prosto chápete?:))

nikki.7

tucnalucy:úplne s tebou súhlasím...ja mám to isté,nemám geneticky dané byt štíhla,tak si to musím sama odtrpiet a aj tak nie je nikde istota,že mi to aj ostane.

No zatial sa mi aspon ako tak darí a som happy už len z toho,že som dokázala hlavne sebe, ale aj iným, že schudnem.

tucnalucy

Tak k tomu jedalnicku,napr.dnes som mala ranajky: omeleta z vajicok a sunky
desiata: jablko
obed:varene zemiaky a dusena kapusta
olovrant:postruhana mrkva s jablkom
Jednoducho nemiesam dokopy skroby,sacharidy,bielkoviny.
nikki.7 : super,gratulujem k zhodenym kg :-)
Nie je to sranda dobre vyzerat a chudnut,ak ma clovek tendenciu priberat.Ja som uplne vylucila z jedalnicka vyprazene,sladke,chlieb,chipsy a musim pravidelne cvicit.Je to narocne byt stihla baba ak to nemate geneticky :-(

nikki.7

ahojte baby:

Som naozaj rada,že sa ozvala aj zakladatelka témy.

chloeee:ide ti to super,len tak dalej.

Ja zajtra plánujem zumbu a cez týžden ešte nejaké posilnovanie.

tucnalucy: začala som asi tak ako chloeee a na začiatku som mala 73 a teraz mám 67. Snažím sa to udržat si,aj ked nie vždy to ide,lebo dnes mám napríklad velmi jedavý den,zjedla som dva velké koláče čo som sama piekla a teraz večer som to ešte zabila aj údeným karé.

No snád to zajtra vzskáčem a dám si teiž len taký light den.

tiež by som velmi chcela zíst na 65,ale už aj teraz som spokojnejšia.Do leta ešte máme čas,tak snád nám to vyjde...

pa pa a pekný večer

Helus

tucnalucx,hod sem par nametov,jedalnicka,kamoska by chcela skusit delennu stravy podla kozinkovej,len sa nevie nastartovat,a hambi sa sem na forum napisat

tucnalucy

Nie,nedelím podla 90dnovej,delim podla zasad delenej,teda napr.zemiaky a zelenina,ryza a zelenina,cestoviny a zelenina,maso a zelenina.Nedrzim 90 dnovu a vela cvicim.

MetallicA

tucnalucy, počuj, ty robíš tú delenú stravu podľa tej knihy 90dňová diéta? ja ju mám ale nechce sa mi:D od liečiteľky som dostala radu, 14 dní striedať jeden deň krumple, druhý kapustu:D krumple vydržím, samozrejme na raňajky si dávam jogurt alebo vločky a tak ale tá kapusta už mi ide na nervy šajtlavu som si urobila. Dneská mám zemiaky tak som si aj s rybou dala nevadí hádam:D a namiesto sladkého smiem sušené ovocie. figy:D

tucnalucy

No teda,super.Tak to gratulujem to je riadny uspech :-)
Ja mam momentalne 68kg,ale chcem zhodit na 64kg -63 kg do juna a hlavne si to udrzat.
Mne pomaha velmi delena strava a jasne aj pohyb min. 3x do tyzdna.

chloeee

tucnalucy : no začala som od konca augusta..prestala som asi v novembri. z 71,5 na 62-63. Opať som začala nejak pred týždňom a vtedy som mala 65. :) a ty čo ? Dneska si idem zabehať, už nie je taká zima...:) Už som začala aj pravidelnejšie plávať a každé ráno a večer cviky na brucho.
Pevné nervy baby :))