Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

levanderka

Baby kolko mate priblizne energeticku hodnotu cez den? Ja nechudnem len sa stravujem zdravo. a uz tyzden pocitam, ze ci je to vporiadku, ale asi nie je, lebo denne zjem maximalne 4000 KJ. Viac sa do mna nevojde.Kedze cvicim tak chcem dat aspon 100g bielkovin, no ani to sa mi nedari. Podla jednej tabulky by som mala zjest 9000 KJ :D podla druhej 7000. Pocitate si kilojouly ?Lebo viem, ze zdravy clovek by mal dat denne aspon 5500 KJ.

nikki.7

áno,aj mne to dlho trvá,kým sa znovu pohnem s váhou čo i len o 0,3 kg.

no ale čo už,musíme mat pevné nervy...

nikki.7

ahoj chloeee:

ja som na tom rovnako tiež, mám 67 kg, dnes som mala síce o 0,3 kg viac,ale to je v pohode

Ja chodím cvičit len raz do týždna a to v pondelok na zumbu...akosi sa neviem naštartovat

pekný večer

chloeee

Ahojte babyy.. :)
No ako sa vám darííí ?? Nikto tu nepíše,tak hádam sa tu niekto čoskoro ozve..:)
ja som na tom tak isto, az na to,že sa už nenapchávam a papám malé porcie. Snažím sa nejak do toho dostat,od pondelka začínam cvičiť ...Takže asi tak....cez víkend ma čakajú dlhé prechádzky,tak aspoň niečo teda..

rew

=D > pocuvaj baba moaa.. som si ista ze ked budes mat taku postavu ako tvoja spominana spoluziacka, budes najviac pYsna na to, ked vydrzis aspon tyzden negrcat.. neblbni, mas v pohode vahu, nerozhadz si metabolizmus nejakou dietou... papaj zdravo a hyb sa, ale nerob nic drasticke lebo si len dobabres zdravie/postavu.

nathália09

=),
si normálna?????????
máš výbornú váhu,čo chceš?
Pamatam si,ked som pri tejto výške mala takú váhu-dievča.Len si ju udržiavaj cvičením,nič viac.
Ty nepotrebuješ diéty.

=D

Cawte Babenkz!!! TAk JA Sa Prvi Krat Pozeram NA Tut Strankuu Ale NAjwiac Ma Zaujalo Toto Mam Otrasnu VAhu NA To Aku Mam Viskuu Len S apOzrite NA To Ze 54Kg a 154Cm No NEni To Hrozne TAk Ako Som Si Toto citala Som Sa Rozhodlaa "Dievca Ti Co Si Za Cudo Wed Sa POzri NA Seba" No A Tak Ak Mi Dovolite dem Sa K Vam Pridat Zatial Cem Do Konca JAnuara Schudnut aspon 1 KG A Do MArca Aspon 3 Abi Som MAla Tich Aspon 50 To Nini NOrmalne MOja Spoluziacka Mera 156cm A Vazi 34Kg Ked Budem JA TAka TAk Budem NA Seba Aspon Raz V Zivote PIsnaa!! TAk Zatial Cavte BAbi Moee!!! Dryim PAlce A Dufam Ze Aj Wi Budete Mne Drzt PAlce!!! DiQi PA

tucnalucy

Ahojte baby,cudujem sa,ze tu ta tema este vzdy bezi :-) Ja som toho mala vela v rodine,vztahove problemy atd.tak som ani nemala chut a cas chodit sem.Ako sa Vam dari?Kto tu vlastne stale chudne?Som rada,ze som dnes prisla pozriet sa na forum a nasla som tu temu,ktoru som zalozila pred 5 mesiacmi.