Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

peťa.vetrova

ak by ste mali niekto záujem o zdravé chudnutie, veľmi rada pomôžem z vlastnej skúsenosti.

moj mail: petra.vetrova@gmail.com

nikki.7

ahojte:D

ja som od dnes tiež začala uberat na jedle a konečne som bola po asi 3 týždnoch na zumbe.Je to super pocit po takej dlhej dobe. Tento týžden ma čaká ešte spinning,tak snád sa už nejak rozhýbem.

Dnes som mala na obed masko so zeleninkou a celozrnným chlebíkom, nahradila som zemiakovú kašu.

Zajtra asi ryža so zeleninkou, musím ubrat aj ja,lebo už dlhý čas sa držím na rovnakej váhe a chcem to posunut dolu aspon o kúsok.

držím vám všetkým palce...pa pa

chloeee

Ahojte baby :))
Ja som dneska konečne odhodlala a začala som papať zeleninku :)) Vážiť sa radšej nebudem,keď tak až radšej v nedeľu ráno, lebo zbytočne by som iba depkovala :) Od pondelka by som chcela začať pomaly na sebe makať, čiže cvičiť. :))
Máte nejaký nápad na dobrý obed, poprípade večeru ?:)

carey

ahojte baby, chcem sa spytat ci niektore z vas chodi na indoor cykling, chcela by som na to chodit, len neviem ci mi z toho nezhrubnu nohy, mam dost siroke stehna, takze to by bolo to posledne co by som chcela. Neviete mi poradit ako je to ?

tereza55kg

Ahojte baby.. moja aktualna vaha je 62,4 . Nijak extra sa neobmedzujem ale od piatej , pol siestej uz nejedavam ..Citim sa tak lepsie. A za tyzden mam dolu cca 1,5 kg lebo uz aj pocas dna vazim tolko . Ach ale kym tam bude ta 55 to sa este nacakaám :)) A vy ste ako na tom ??

ladida

jaj baby,no teste sa,ze s tym aspon mozete daco robit,tehotenstvo mi dava zabrat,prvych 7mes pohodicka,no teraz sa uz menim na slonika:)))nohy mam uz ako stlpiky(vzdy som priberala do noh a bokov:))tak este mame posledny mesiac,uz vydrzime,hlavne,ze drobec sa ma fajn.chloee 64 nie je vobec taka hruza!a dat dole 3-4 kg nebude problem,netreba sa zozierat,pak to ide lahsie.drzim palce!

nikki.7

chloeee:neboj nič,verím že pri tvojejpevnej voli to dáš do konca januára dolu...

ja som mala tiež dni,ked som sa tak cítila,ale zišlo to pekne samé dolu..

myslím že teraz to už ide lahšie dolu,ako ked sme začínali

pekný den...mna čakajú tento týžden krámy,čiže budem sa zasa cítit ako lopta...

chloee

ahojte baby.. :)
No so mnou to ide totalne dole vodou. Mam teraz 64 kg, uplne som sa rozozrala a neviem nejak sa nakopnuť na tvrdší režim. Kupila som si uz aj užšie rifle, o číslo menšie od leta z ktorých mi parádne vytrčaju šunky,ale aspon si ich zapnem.Cítim sa neuveritelne tučna,kedze som za posledny tyzden pribrala asi 2 kilá a plus kilo po vianociach. Chcela som uz od min. pondelka začať, no furt som to na večer zabalila. Neviem sa znovu nakopnut ako v lete a to ma uplne najviac štve. Neviem povedat nie ! stale sa drzím okolo tych 65 kg, nech to nikdy nejde viac,ale takk bola by som radšej keby som sa do konca januára dostala aspon na tých 61 kg. Pôjde to velmi tazzko.. Zajtra zase mama varí moje oblubene jedlo,čize asi začnem normalnejšie papať az od nedele. Kedze teraz nemame doma ziadnu zeleninu ani nič podobné. Od pondelka zase do školy, dufam,ze sa nejak skrotim...veľa stastia baby,ozvem sa ako to bude čo najskor mozne .. paa :)

nikki.7

ahoj ladida...

aj mna by velmi zaujímalo čo je s tučnou lucy,lebo ona je vlastne zakladatelkou tejto témy a neozýva sa už pekne dlhý čas, vlastne od začiatku,ak nerátam pár príspevkov

ale som jej vdačná za to,že túto tému založila,pretože si možme aspon takýmto sposobom vymienat rady a podporovat sa

budem rada ak sa ozve aj chloee,aj ostatné baby ako im to ide,resp. či ešte stále viac-menej oddychujú a užívajú si ničnerobenie tak ako ja.

ladida

ahoj baby,pamatam si,ked ste tuto diskusiu zacinali,gratulujem!8kg za tri mesiace je super!!!urcite istota,ze isiel dole tuk a nie len svaly a voda!ja som od leta pribrala z 58 na 69-a za mesiac ich schudnem a priberiem syna:)))zelam vela stastia,uvidim,kolko z tych kileciek na mne zostane,minim budem po 5mes nicnerobenis zacat poriadne cvicit,tak sa pridam asi aj ja!ps.vie niekto,co je s tucnou lucy?pa pa