Mám 28 a ešte som nemala frajera...

Príspevok v téme: Mám 28 a ešte som nemala frajera...
silvus28

Ahojte, mám 28 rokov a ešte som NIKDY nemala priateľa, ja viem, možno sa vám to zdá čudné....nie, lesbička nie som ani náhodou, ale ešte sa proste nevyskytol v mojom živote žiadny chalan, muž, ktorý by o mňa stál...som zaľúbená, už niekoľkokrát som bola, ale vždy je to tak, že moje city neboli opätované a naopak, ak niekto chcel mňa, ja som nemala záujem...dokonca som už bola šialene zaľúbená do kňaza (!), ale na to som samozrejme musela čo najskôr zabudnúť...Tak kde je pes zakopaný? Nebude to tým, že trpím PPP (poruchy príjmu potravy)a preto odo mňa všetci bočia? Lebo je na mne vraj tá anorexia a bulímia dosť vidieť...Ako to zmeniť? Aj ja chcem vedieť, ako chutia bozky od milovaného muža!!!
Ďakujem

silviklh

dobrep ises,paci sa mi to.si este na to mlada.aj tvoja kamoska....ja so mtiez mala frahera az v 17tich,skoro 18,v mojej dobe to bolo uplne normalne (terza mam 22) dnesny svet je naozaj trosku zvlastny,nechcela by som mat tvoj vek,pretoze aj ked vidi mtych chalanov mladych,tak je to des,aky su hlupy a nevychovany

bebuliq952

Ja mám 13 o pár dní 14 a tiež som nemala ešte žiadneho frajera aj ked vidím že sa niekomu páčim bojím sa ku nemu prihovorit ale ked som spolužiačke povedala že ked sa ma spýtala či mám frajera a povedala som že ešte nie tak sa zatvárila hrozne ako keby to bolo neviem čo ale aj tak možno som asi staromodna ale mne zatial frajera netreba možno až v 18 teraz si chcem užívat života a nie sa zapodievat chlapcami ktorí sa na teba urazia ked nejdeš von s ním ale s kamoškou ked mi moja naj kamoška hovorí ako bola vonku s tým a s tým a s tým tak mi to trochu lezie na nervy a niekedy mi rozpráva aká je štastná bo ide von s tým a s tým a inokedy sa skoro rozreve ked ju dajaký opustí abo čo......mno a načo mi toto treba ako som vravela chcem si užívat života

katka...

Tiez sa mi nepozdava dat sa s niekym dokopy, len preto, ze mam na to vek a co by ini povedali, ze este nikoho nemam.
A potom cakat ci sa zalubim ci nie. Nie je to nefer voci tomu druhemu?
Ak sa s niekym uvazujem o vztahu, musi tam byt ta iskra, s tym clovekom musim byt rada, ak s nim nie som, chyba mi.
Mam v okoli par kamaratok, ktore su vo vztahu, len preto, aby neboli same. A stale cakaju, ze sa zalubia. Ale to sa neda rozkazat. A jedna z nich, ma uz len nervy ked jej vola, ked musi s nim ist von. Ale moze povedat, ze ma priatela. Tak o com to je?

M74

Sesternica bola snáď do 35, možno aj viac bez chlapa. Už sme čakali že skončí ako stará dievka a zrazu sa vydala do Nemecka.

dexter

ved ok, ale ak ides do vztahu tak tam musi byt ten vnustorny pocit, ze ano toto je ten spravny clovek a absolutne mi tam nesedi to tvoje "na co cakat?"
no prave na ten pocit - o to ide. laska sa neda vyrobit lusknutim prsta.

simonkaklimo

Dexter moj nazor... neviem preco by to mal byt hlupy komentar..
ja mam priatela pomaly presny opak akeho som vzdy chcela a lubim ho preto aky je aj s jeho chybami .. A tiez to neprislo zo dna den ale postupne.. Ale mat 28 a nemat ziadnu skusenost s laskou je podla mna trocha zvlastne...

dexter

simonaklimo,
fakt velmi hlupy komentar.
niekto nemusi cakat na princa a predsa je sam.
hovori sa, ze srdcu nerozkazes a tom to je...
vies kolko vztahov som ja mohol mat? ale ist do toho len preto, aby som nejaky mal aj ked k tej osobe skor nic necitim je nanic.
to nie je laska - o ktorej ty pises ze je taka uzasna.

janab

28 je vek už aj na založenie rodiny u ženy. Muž má času habadej. Skús sa pohybovať v spoločnosti, kde sú muži. Neviem či študuješ, alebo pracuješ. Všade sa pohybujú muži. A je to aj o chémii. Možno ešte v tvojom okolí nebol muž, ktorý by ti "vonal". Nehľadaj nasilu, všetko príde. Neviem čo je vidieť na bulimičke , či si chudá, či obézna?..ale vo všeobecnosti platí, že muži majú radšej plnšie tvary ako vychudnuté, takže postavu nerieš. Asi by si mala na mužov pozerať inými očami a nemať veľké očakávania. A nikde nie je napísané, že tie, ktoré sú už vydaté, či majú frajerov sú šťastnejšie ako ty. Teba to "šťastie" ešte stále len čaká...daj sa prekvapiť.