Mám 28 a ešte som nemala frajera...

Príspevok v téme: Mám 28 a ešte som nemala frajera...
silvus28

Ahojte, mám 28 rokov a ešte som NIKDY nemala priateľa, ja viem, možno sa vám to zdá čudné....nie, lesbička nie som ani náhodou, ale ešte sa proste nevyskytol v mojom živote žiadny chalan, muž, ktorý by o mňa stál...som zaľúbená, už niekoľkokrát som bola, ale vždy je to tak, že moje city neboli opätované a naopak, ak niekto chcel mňa, ja som nemala záujem...dokonca som už bola šialene zaľúbená do kňaza (!), ale na to som samozrejme musela čo najskôr zabudnúť...Tak kde je pes zakopaný? Nebude to tým, že trpím PPP (poruchy príjmu potravy)a preto odo mňa všetci bočia? Lebo je na mne vraj tá anorexia a bulímia dosť vidieť...Ako to zmeniť? Aj ja chcem vedieť, ako chutia bozky od milovaného muža!!!
Ďakujem

ivanka21

ahoj bj, no neviem čím to je, ale možné to je...len nechápem prečo. a ako to riešiť, prekonať....či len ja mám s tým problém? alebo je niekto ešte taký?

ivanka21

ahoj Silvuš, ako sa máš?? ja mám tiež taký problém, že som ešte nemala frajera. mám 21. tak by som mala rada neakého...len ja neviem prečo ked sa mi páči neaký chalan a nepoznám, tak sa ho začnem hanbiť, mám trému, a rozmýšlam, že o čom by sme sa tak mohli rozprávať..neviem čím, to je, a ako to prekonať..ale normálne nemám problém sa prihovoriť hociakému chalanovi, kt. sa mi nepáči...ach

beskyd

uhlie, zartujes vsak?:D rozhodnut sa ci budu vobec nieco robit? kazdy musi makat, nema na vyber, od detstva v skole, neskor v praci, v biznise, casto musi mat clovek viac jobov aby sa uzivil vobec. a casto z toho nema vobec nic okrem holeho prezitia, nazratia sa a plodenia dalsich deti ktore na tom budu rovnako. a co je podla teba "dobre postarane"? kto rozhodne o tom co je dobre postaranie a co uz nie? ja poznam par ktory ma decko ktore odmalicka je natlacene v zafajcenom byte, peniaze nie su, decko chorlave, tlacia sa v malom byte tam asi piati alebo siesti. to je ich vyklad dobreho postarania sa zrejme, poznam par kde obaja maju vysku, pracuju, uzivia sa obstojne ale stale maju dojem ze este by decku nedali dobre podmienky takze nemaju decko. poslem ich za tebou aby si posudil ci sa uz budu vediet postarat a ci ho maju mat alebo nie aby malo sancu spoznat svet:)

wanessaa

Niekto chce byť sam aj preto že nema dobre skusenosti z detstva napr otec pil, nadaval... tak potom sa niekto boji že bude zaživať to iste. Chlapovi "prepne" v hlave začne ženu podvadzať a už je problem a rozvod, hadky... a prave toto nechce niekto zažiť tak preto si nikoho nehlada a chce byť sam do konca života. Lebo aj keď prve roky môžu byť pekne tak po 10 rokoch v manželstve môže niekto z partnerov robiť problemy a nikto nema naladu na sudy, delenie deti do starostlivosti, riešenie noveho byvania, alimenty...

uhlie

beskyd,

ano, pochopil si to spravne. samozrejme, ze ked rodina vie dobre vychovat 1-2 deti, tak zbytocne bude mat viac, ak by nebolo o nich dobre postarane. Je netvrdim, ze deti pred narodenim trpia. Ja tvrdim, ze si zasluzia sancu spoznat tento svet a rozhodnut sa, co budu robit a ci budu vobec nieco robit.

O zodpovednosti pravnikov sem radsej ani nepis, lebo to je na Slovensku jedna velka neznama.

beskyd

uhlie, ak sa nieco da vylozit 1 000 sposobmi a niesol by si zodpovednost za jeden z mnohych moznych vykladov povedzme pri pisani hocijakeho podania, zmluvy, zaloby, odvolacky, zastupovania na sudoch tak by si velmi rychlo zistil ze to taka sranda asi nebude:) ale som zvyknuty na typy ludi ktore cim menej o veci vedia tym maju vacsiu potrebu vyjadrit sa k nej:)
.
dalsia vec, pred rokom v ktorom si sa narodil si tak strasne trpel ze tu tak obhajujes plodenie deti? zivot je boj kamarat (a mnoho ludi v nom prehrava), ze niekto nema moznost spoznat to, pricom si to neuvedomuje lebo neexistuje, povazujes za taku velku tragediu? to by som sa mohol spytat kazdej rodiny ktora ma len jedno dieta, preco nema dve a neda tomu druhemu sancu spoznat ako to na svete chodi, ze je sebecka.. rodine s dvoma deckami by som mohol polozit tuto otazku vo vztahu k tretiemu decku a tak dalej. ach jaj..

uhlie

beskyd,

co by sa stalo? Jednoducho by si nemal moznost spoznat, ako to na svete chodi, ludi, atd. Nemohol by si si vybrat a tuto moznost by si jednoducho nemal. Rodina, ktore nechce mat deti aj ked moze, je sebecka, lebo tuto moznost nechce dat aj niekomu inemu (detom). To iste plati o zenach, ale aj muzoch.

Kazdy povazuje za uspech nieco ine. Ja napriklad prenasanie papierov a ich vyplnovanie, popripade mudrovanie nad zakonmi, ktore sa daju vylozit 1000 sposobmi nepovazujem takmer ani za pracu. Tomu by som pred rodinou a detmi urcite nikdy prednost nedal. Je to len hlupe papierovanie, nic ine. Mudrovat a pouzivat nacvicene cudzie slovicka dokaze kazdy. ]