Mám 28 a ešte som nemala frajera...

Príspevok v téme: Mám 28 a ešte som nemala frajera...
silvus28

Ahojte, mám 28 rokov a ešte som NIKDY nemala priateľa, ja viem, možno sa vám to zdá čudné....nie, lesbička nie som ani náhodou, ale ešte sa proste nevyskytol v mojom živote žiadny chalan, muž, ktorý by o mňa stál...som zaľúbená, už niekoľkokrát som bola, ale vždy je to tak, že moje city neboli opätované a naopak, ak niekto chcel mňa, ja som nemala záujem...dokonca som už bola šialene zaľúbená do kňaza (!), ale na to som samozrejme musela čo najskôr zabudnúť...Tak kde je pes zakopaný? Nebude to tým, že trpím PPP (poruchy príjmu potravy)a preto odo mňa všetci bočia? Lebo je na mne vraj tá anorexia a bulímia dosť vidieť...Ako to zmeniť? Aj ja chcem vedieť, ako chutia bozky od milovaného muža!!!
Ďakujem

uhlie

Jasne, ze som to myslel ako vtip. Karinaaa nevie ani poriadne pisat, tak tu riaditelku banky som bral tiez len ako vtip.

alusinka

Silvus28 ... ja mam sice o par rokov menej, ale nasla som si priatela aj napriek bulimii... problem nebude v tejto pliage... Podla mna si len trosku dost uzavreta do seba. Treba chodit von, usmievat sa, tesit sa zo zivota, a uvidis, ze stretnes toho praveho ;) a prave on ti pomoze s PPP... Tak ako to bolo u mna..

Drzim palce ;)

uhlie

tak sorac,

na banky som zabudol. Ak povazujes za uspech to, ze banka , ktoru riadis okrada tisice ludi na uzernickych urokoch a poplatkoch za nicnerobenie, tak ti k tvojmu kariernemu uspechu gratulujem.

karinaaaaa

ulie : neviem s coho toto usudzujes , ale nas zeny si ranil... Ja mam 31 rokov a pracujem ako riaditelka nemenovanej banky !!! neškatulkuj všetkych do jednej skatlky