Mám 28 a ešte som nemala frajera...

Príspevok v téme: Mám 28 a ešte som nemala frajera...
silvus28

Ahojte, mám 28 rokov a ešte som NIKDY nemala priateľa, ja viem, možno sa vám to zdá čudné....nie, lesbička nie som ani náhodou, ale ešte sa proste nevyskytol v mojom živote žiadny chalan, muž, ktorý by o mňa stál...som zaľúbená, už niekoľkokrát som bola, ale vždy je to tak, že moje city neboli opätované a naopak, ak niekto chcel mňa, ja som nemala záujem...dokonca som už bola šialene zaľúbená do kňaza (!), ale na to som samozrejme musela čo najskôr zabudnúť...Tak kde je pes zakopaný? Nebude to tým, že trpím PPP (poruchy príjmu potravy)a preto odo mňa všetci bočia? Lebo je na mne vraj tá anorexia a bulímia dosť vidieť...Ako to zmeniť? Aj ja chcem vedieť, ako chutia bozky od milovaného muža!!!
Ďakujem

LauraLaPlant

uhlie.....dáš mi, prosím, kontakt na tvoju priateľku(ak nejakú máš), aby som jej osobne mohla pogratulovať, aký poklad má doma :-DDDD

uhlie

beskyd,

keby tvoji rodicia rozmyslali, ako ty a niektore dalsie, tak by si nikdy po tomto svete nechodil. Zenyjednoducho nie su stavane od prirody na budovanie nejakej kariery. Vsetky zeny, ktroe som doteraz videl na nejakom mieste sa tam dostali bud cez postel, aleboto zdedili po niekom a na nejakych veducich miestach robili viac skody , ako osohu. Ja nehovorim, zena dokaze predavat v novinovom stanku, alebo vypisovat nejake papiere, ale vsetko ostatne je na nu prilis narocne. Zeny nedokazu spolu pracovat ani den, bez toho aby sa nepohadali kvoli nejakej picovi.e.

janaaa

udaj : no Bravogirl ja necitam :) :) a ja mám probleem a som sa tu s vami oňho podelila .... Chcela som povedať silvus28 ze nie je sama :)

janaaa

ja ma podobny problem , budem mat 17 a ete nikdy som nemala priatelaa ...JOj je to hroznééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé chcem sa zabit (nebojte sa nezabijem sa ale je to nazabitie)

M74

Well:Fúú, tak to neviem posúdiť, rentgen hlavy mi ešte nerobili. Faktom je že do spoločnosti Mensa ma neprijali :-)