samoVrazda ??

Príspevok v téme: samoVrazda ??
nikuuuuska

Vcera som sa upisala banke na 22 rokov aj mam strach ale aj velkuuuuu radost konecne mam svoj byt dnes o 17:00 podpisujem zmluvu a dostanem kluciky od bytiku mam taku radost ze som sa musela pochvalit a v celkom "lacny" byt kolegynka kupila za 218 tisic v tej lokalite na 26 rokov , raz bude moj ked ho splatim.

pre pauli

Ja som známa keka a čo ? poznám ho tiež ide o dobrého človeka so srdcom to ako píše tu neznamená že je taký ale pauli z teba mi je vážne a grcanie keko pracuje v Prahe vyštudoval v USA

trulka

KEKO SI TU MENI IPCKY A ROZPRAVA SA SAM SO SEBOU, CO TO NEVIDITE !!! VED VSETKY PRISPEVKY SU JEDNYM STYLOM PISANE. ON JE AJ ELLA AJ ZNAMA AJ SALONKA ATD. PROSTE PSYCHOPAAAAAAAAAAT

pauli 73

ešte niekto z kekových známych čo sa ho chcú zastať? okrem iného, požiadavku na admina treba adresovať do pripomienok, tu si vás nevšimnú, dalej, admin ked si prezrie moje a kekove príspevky tak lahko uvidí, že ja tu nikomu do k..v, prostitútok, teliat a hovien nenadávam...nikomu nazávidím prácu a už vôbec nie kekovi, nech si ju má...do tesca chodím nakupovať, nie robiť a gatky nenosím len nohavičky, keko....

lost

pauli 73

je to mozne ze ti bohatsi, lepsie plateny maju vlastny :) a plus jeden extra, ktory prenajimaju menej platenym :D

lost

keko37

no jo panel je nanic, idealna je novostavba :)

53 je ale len 1700 :)

a este tam pracuje? respektive, kolko ludi myslis ze ma to stastie tolko zarabat ? mne ide skor o distribuciu nadpriemernych platov, priemer v ba je kolko 1000, dajme tomu? to ale znamena ze 80% ludi ma pod 1000 a len 20% ma nad 1000 ... klasicka distribucia majetku.. (ked to nie je este horsie)..

ak by nebolo problem zarobit 2000 mesacne v cistom v Ba, tak by situacia podla mna vyzerala inak.. ja neviem, ale nepoznam nikoho kto tolko zarobi :D ale to poznam len vlemi mladych ludi tam osobne, cize pod 25r..

panel sice smrdi, ale ide o to ze kolko musi clovek obetovat za tu novostavby za 200 tisic.. vezmi si ze ani ferrari nie je problem vlastnit, ale ak do toho vrazas viac ako 80% energie, zdrojov a penazi, tak to auto proste nedokaze podla mna vratit tu energiu vo forme stastia.. alebo tak nejak :D

pauli 73

lost, mne tam žije rodina od 70 roku resp. moj ujo sa tam odstahoval a ver, že každý kto má lepšie platenú prácu sa hrabe do svojho...ale jasne, že treba začať od mála resp. tak ako ty píšeš ale určite nie pokiaľ je to možné preferovať prenájom...