Prvý pohlavný styk

Príspevok v téme: Prvý pohlavný styk
poprvykrat

Mám 17 rokov a s priatelom sa chystáme na náš prvý sex.Chodíme už spolu 7 mesiacov a cítim že to chcem,lenže sa bojím že do mna nevnikne.Parkrat som si skušala dávat tampon(ktory sa mi tam ledva zmestil) a ešte som sa ani neprstovala,alebo ako to povedat.
Je to normalne??..pri prvom sexe sa otvor zvasci alebo ako to je??

akinom007

Je to normalne. Mne sa napr tampon ani len ten najmensi nepodarilo vlozit vobec pred pohalvnym stykom az po. A prvy krat bolo vsetko bezprobelemove, nic ma nebolelo ani len trosku absolutne vobec ani som nekrvacala. Ale mali sme hadam 2-3 hodinovu predohru vratane lizacky a prstovacky

usiko

suhlas.....ale hlavne od toho vela necakaj, lebo mnoho ludi nema na prvy sex dobre spomienky, takze aby si nebola sklamana.....

radšejanonym

Keď budeš dostatočné vzrušená, tak do Teba vnikne nebojsa :) nezabudnite použiť ochranu kď ešte nechcete bábo :) a môžete skúsiť aj nejaký lubrikačný gél aby to šlo ľahšie.. a nezabudnite na predohru aby ste boli obaja dostatočne vzrušení a nemaj strach keď sa Milujete nestane sa ani žiaden trapas a vaše prvé Milovanie sa vám vydarí a budeš mať na to krásne spomienky :) a môžem sa spýtať.. koľko má tvoj partner rokov..teda skôr či už mal nejakú partnerku s ktorou sa už Miloval?