Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

užívať si slobodu či vzťah?

slobodnaa

Keď je človek sám, treba si užívať slobodu a keď má vzťah, treba si tú slobodu užívať spolu s partnerom :-) Vždy chceme to čo nemáme, treba sa naučiť pozerať na to čo máme a vážiť si to, užívať si každú chvíľu naplno a neporovnávať sa s inými,nezávidieť.

mary-anne

kedže ja som bola už dlhšie sama a tá samota alias "sloboda" mi už liezla na nervy, tak teraz si velmi vážim chvíle s novým priateľom. tak by som isto nemenila ..
ono, si slobodná stále, v rámci normy :)

Deee

ked som bola slobodna nebola som velmi spokojna, nieco mi stale chybalo, ked som spoznala manzela tak som do tyzdna vedela, ze ano...tak toto raz bude moj manzel, uz je...velmi si ho vazim, lubim, nemenila by som ho za nic, on by ma vymenil asi len za nove bmw :-)

GiovanniX

Obe moznosti maju svoje vyhody,aj nevyhody.Ale kazdy sa dopracuje,alebo chce dopracovat raz k tomu vztahu.Ja som napr.slobodny,nestazujem sa,ale radsej by som bol kebyze si najdem svoju polovicku,ale urcite nezavidim vztah ludom...ja sa vynajdem vsade :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.