otazka na chlapcov...prosim :-)

Príspevok v téme: otazka na chlapcov...prosim :-)
nika852

Caute chalani,ja by som sa vas chcela opytat ci vam vadi ked dievca nema najkrasnejsiu plet? proste ked ma aj nejake tie vyrazky? :-/ hovori sa ze krasa nieje vsetko ale tak priznajme si,na co sa pozerame?....ja ked mam make-up tak vacsinou ani nevidno ze mam nejaky problem ale ked sa odlicim mam este cervene flaky a tak,no proste ked som odlicena tak to vyzera dost biedne este,niekedy lepsie niekedy horsie

Meeg

ja mám taktiež priateľa a stál sa mu sťažujem,že mám samé vyrážky a podobne,ale stále mi povie,že vobec nemám toľko veľa,že vidi len 2-3 a aj keby som mala viac tak mu to nevadí:)on ma mimochodom tiež vyražky takže ako pisal LIKO sem-tam si niejake vytlačime a smejeme sa z toho:):) a taktiež som radšej keď som vedľa neho odličená ako keˇ%d mám make up a snažím sa neotrieť a podobne:)))

liko

Mam priatelku,ktora ked sa odlici,tak jej tiez je vidiet nejake vyrasky.Zalezi to od toho ci ma mesiaciky,alebo nie.Vtedy sa vacsinou vyhadze trosku viac. No neberiem to tragicky,vacsinou sa na tom smejeme,popripade sa jej snazim nejaky ten pupacik vytlacit,aj ked ona sa stale brani :) Milujem,ked mozem pri nej zaspavat,ked je odlicena,takze mne osobne to urcite nevadi