Otázka pre mužov :-)

Príspevok v téme: Otázka pre mužov :-)
LauraLaPlant

Chcela by som, keby ste mi niekto vysvetlili následovné: môj priateľ má 30 rokov, poznáme sa len necelý mesiac a ešte sme spolu nič nemali. Troška sme tak debatovali na tému sex a povedal mi, že bude rešpektovať moje rozhodnutie, kedy sa budeme milovať, len má taký malý "problém", že je stále zo mňa vzrušený a že už si pripadá až "nenormálne", že len malý dotyk ho vzruší a že sa mu to stáva často aj v noci "z ničoho nič" :-) .....ja sa mu snažím vysvetliť, že je to normálne, veď je zdravý mladý chlap, ale on to normálne berie tragicky.

Takže otázka na zdravých mladých chlapov :-) : je to normálne, nie?

Neviem, ako dlho nikoho nemal predtým, ako sme sa zoznámili ( povedal, že zopár mesiacov) a nie som zdravotník, aby som mu to vysvetlila odborne, ale nie je to žiadna abnormalita, či?

Ďakujem za slušné odpovede.

mary-anne

adam, ja sa furt musím len smiať už na tvojich príspevkoch :D TY A TVOJE EGO :D furt sa len chváliš svojím sex.životom :D ale budiš, ked sa je čím :D
(ale tak často?:)) a pokial dobre čítam, tak na kvapky lásky sa nepýtala a nemá dôvod to kontrolovať predsa :D ...

k teme:
možno ho nejako privelmi vzrušuješ, čo sa mu pred tým ešte nestalo.. inak sa bozkávaš, tvoje telo je pre neho božsky vzrušujúce. je to pre neho nový pocit a možno to až tak nechápe, nechce pochopiť, že ho to až štve... ale tak nie som ani proti tej možnosti, že je to skrytý nátlak,ako tu už bolo písané .. a masturbuje aspon? to by ho malo upokojiť predsa..
a k tomu sexu, no človek niekedy nevie, kedy je ten správny čas,ale teraz mám nového priatela a som si povedala, že min.mesiac sa nič nestane :)) ani neviem prečo, proste cítim, že je to tak správne :)

AdamKrt

mirka 23:

a co si ma pripadat ako nejaka lahka zena, ked po mesiaci hupsnu na sex ? Co je to mesiac ? To akoby nebol ani vztah, ked iba mesiac... :)
--------------

Mna tiez partnerka vzrusuje a mam par rokov po 30tke. Doslova kvapky lasky vytekaju, ked na nu prilis myslim, alebo s nou telefonujem, alebo som s nou. A to bez ohladu na to, ci mame medzi milovaniami dlhsiu pauzu, alebo by sme sa pomilovali i 4x za den /az dokonca/... :) Predcasnu ejakulaciu nemam, naopak, mam dlhu vydrz pri milovani a viem to i ovladat, potlacit. Ale kvapky lasky idu same - stoj, co stoj... :)

Je to normalne. Telo pri vzruseni to moze vylucovat. Fyzicky je to taka priprava na milovanie, precistuje to trubicu + premazava posvu pri styku.

Je to dobra signalizacia, ako je ten clovek vzruseny. Jasny signal :)

Ale mozno chlapik klame a nema to. Treba mu to potom prekontrolovat.... :-DDD Alebo podat papierovu vreckovku, nech sa utrie :)

elddir

mirka23: a čo je natom, že po mesiaci nemali sex? :) nám to s babou tiež kus trvalo, nie každý hneď vletí do postele, tak nesúď druhých podľa seba ;)

LauraLaPlant:
podľa mna to nie je nič nenormálne, veď jemu sa tie hormóny časom ukludnia :D

mirka 23

Po mesiaci ste nemali sex? A ty maš kolko rokov? A prečo nechceš sex? Podla mňa ho trapiš... a velmi. Ja by som sa tiež išla zblazniť z takeho spravania.

hahahihi

ma 30 rokov a nevie, ako mu funguje telo? tak je bud hlupy, sorry, alebo robi na teba skryty natlak, aby si mu uz dala

regyna

nie som muz, ale myslim, že je to normalne - je zdravy, dlho nemal sex, chyba mu a to je cele. ked spolu zacnete spavat, uz to take nebude, mozno sa mu niekedy ani chciet nebude :)

LauraLaPlant

realitakonie/
...tak to dúfam, že ma chce dostať do postele :-D.....a vážne, k ničomu ma nenúti, zažila som nútenie do sexu a toto je niečo iné....len mi trošku nejde do hlavy, že čo by mal byť rád :-), že je v poriadku, tak to berie takto, že má tej "energie" moc a že to nevie niekedy ovládať....