Otázka pre mužov :-)

Príspevok v téme: Otázka pre mužov :-)
LauraLaPlant

Chcela by som, keby ste mi niekto vysvetlili následovné: môj priateľ má 30 rokov, poznáme sa len necelý mesiac a ešte sme spolu nič nemali. Troška sme tak debatovali na tému sex a povedal mi, že bude rešpektovať moje rozhodnutie, kedy sa budeme milovať, len má taký malý "problém", že je stále zo mňa vzrušený a že už si pripadá až "nenormálne", že len malý dotyk ho vzruší a že sa mu to stáva často aj v noci "z ničoho nič" :-) .....ja sa mu snažím vysvetliť, že je to normálne, veď je zdravý mladý chlap, ale on to normálne berie tragicky.

Takže otázka na zdravých mladých chlapov :-) : je to normálne, nie?

Neviem, ako dlho nikoho nemal predtým, ako sme sa zoznámili ( povedal, že zopár mesiacov) a nie som zdravotník, aby som mu to vysvetlila odborne, ale nie je to žiadna abnormalita, či?

Ďakujem za slušné odpovede.

realitakonie

LauraLaPlant
Prepáč ale nedá mi nenapísať,
ale asi nechce velmi rešpektovať tvoj názor, že počká s milovaním. Tak ťa chce nejako nenápadne dostať do postele. Asi ťa chce čím skôr dostať, a nestojíš mu o to aby čakal. To je len môj názor

LauraLaPlant

niekto/
...veď ja mu to stále hovorím :-), ale on to niekedy až s takým hnevom povie, že je "zase nadržaný" a to sa len chvíľu bozkávame :-)......keby že je nejaký neskúsený pubertiak, že nevie čo a ako, ale v jeho veku už mohol nabrať nejaké skúsenosti ohľadom sexu aj ohľadom jeho absencie :-)