Z ovsenych vlociek sa chudne alebo pribera?

Iiiii

Ja som už tiež začal jesť ovsené vločky, lebo váha ide stále hore. Lekár mi povedal, že ak okrem toho vynechám aj 3-tie a 4.-té raňajky a 5.-tú a 6.-tú večeru, tak na betón schudnem. Mám doma dve váhy. Tá prvá mi stále vypíše len nejaké nezmyselné telefónne číslo, druhá mi stále zahlási, že: váži pouze jednu osobu. Najlepšie je na tom to, že keď sa chcem odviezť na výťahu, tak mi výťah stále zahlási, že: nastupujte po jednom. Do Zoo už radšej ani neidem, lebo deti sa potom pýtajú rodičov, že prečo je tento maco len tak voľne pustený?!

Dianka 2007

Chcem sa spytat....poradiť..konzumujem ovsene vločky rano do koktailu a aj vecer do koktailu...tak dve polievkove lyžice....a mam pocit ze mi..,,zapekaju,,,,

Severka

ja jem ovsené vločky ráno aj večer a nepribrala som ani kilogram.
Sacharidy a cukor mi chýbajú. Mäsom a hlavne hydinové jem v malom množstve. Bravčové nejem vôbec.

sannko

ja by som sa im radšej vyhol, príliš veľa zbytočne prijatých sacharidov. :( na to, aby prebiehalo spaľovanie, a teda chudnutie sa musíš dostať do ketózy (na tom stojí ketodieta, ktorú odporúčam) - a tam musíš vylúčiť sacharidy! takže za mňa blbosť

pišta00

Ja ich jedávam aj poobede v netréningové dni a som na hodnote 8,6% podkožného tuku. Nevidím dôvod prečo by si ich niekto nemohol dať aj poobede, záleží od diety akú kto ide a nie od toho koľko má potravina kalórií...

Andreaaa

Ak si ustrazis velkost porcie a budes ich jedavat iba na ranajky (kedze obsahuju plno sacharidov, jedine na ranajky), zaliate horucou vodou, so stipkou skorice, jablckom, pripadne aj orechami, mozes pekne schudnut. Hovorim o porcii 3-4 polievkove lyzicky. To ta zasyti na minimalne 4 hodiny vdaka vysokemu obsahu vlakniny.
Ale ak ich budes jest prilis vela, prip.s mliekom, medom, cukrom, alebo ak ich budes jest vecer --> priveries.
Osobna skusenost. Som zena, 29r.