Chronic Epstein barr virus

Príspevok v téme: Chronic Epstein barr virus
Milan123

Ahojte mam 16 rokov a pred 6 mesiacmi som sa trapil s touto chorobou boli sme u lekarky kde mi zobrali krv a mal som vsetko vporiadku aj moc mi brali pretoze ma trapila stale teplota a bolesti hlavy hrdlo ma nebolelo , kedze lekarka nic nezistila poslala nas na plucne oddeleenie do nemocnice kde nezistili takisto nic a dali mi lieky na alergiu ktore nepomohli a problem pretrvaval mal som nervy a stres lebo mat neustale tepltou potit sa a bolesti hlavy mesiac a pol nieje nic dobre preto som bol objednany aj na skenar kde ma oskenovali a zistili ze mam oslabenu imunitu a chronic epstein barrow virus dali mi na to homeopatika a nozodu plus nieco na imunitu dobral som to a citil som sa super zdravy a rad ze je ot za mnou , no uz tieto 4 dni som sa potil a mal som teplotu a bolest hlavy { asi 6 mesiacov po vylieceny} zacal som sa bat ze sa to vratilo berem paralen uz 4dni a ked som ho nezobral bolela ma hlava preto sa pytam ci je mozne ze sa mi to vratilo a co mi prosim doporucujete :{{{ kazdeho prispevok si velmi cennim , .{