Piercing v nose

majlo

cawte cawte pls mohli by ste mi poradit? mal som prestreleny nos asi 2 tyzdne a vybral som si ho lebo sa mi to proste nepacilo..no dake problemy som s nim nemal..no ked som si ho vybrat tak som si vo vnutri nosa nahmatal malu hrcku..co to moze byt??pred piercingom som to nemal.Napiste pls na nick 7majo55 na pokeci..dakujeeeem

kuky

AHOJTE VSETCI...DALA SOM SI PRESTRELIT PIERCING DO NOSA, MAM HO ZHRUBA 2-3TYZDNE..VSETKO JE V POHODE KUS MI TO HNISALO ALE NIC TAKE EXTRA..LEN TERAZ,ZACALI SA MI ROBIT VSADE PO TVARI VYRAZKY CO SOM PREDTYM NIKDY NEMALA..ZACAL SA MI SUPAT NOS..!!CHCELA SOM SA SPYTAT CI TO MOZE BYT Z TOHO PIERCINGU..PROSIM ODPISTE MI UVAZUJEM O TOM ZE SI PIERCING RADSEJ VYBERIEM

miska

marsmelo:Ahoj kup si na to 60% lieh v lekarni a tym si to cisti.Mne sa tiez stalo ze mi ho priatel zatrhol mala som to zapalene taktiez ma to nebolelo ale ten lieh ti pomoze.

marsmelo

ahojte chcela by som sa spytat že mam pearcing v nose po 3 tyždnoch som si ho nechtiac zatrhla a od vtedy ho mam zapaleny ale vôbec ma to neboli čo mam spravit čim si to mam natierat? prosimporadte mi dakujem vam

tutututu

a ešte niečo..Najlepšie je ručné prepichávanie. Je to tiež rýchle a určite bezpečnejšie ako nastrelovanie. Nastrelovať by sa malo iba ucho - lalôčik. Nastrelovať naušnice inde nieje vôbec dobré. A najlepšie je si ho nevyberať, keď sa to ešte hojí, môžeš si poškodiť kanálik. Nos sa hojí cca pol roka. Potom si možeš aj zmeniť naušnicu. Ale pozor - nos zarastá najrýchlejšie, stačí 20 minut a dierka je stiahnuta.

tutututu

Ja mam veľmi dobré skúsenosti v salóne v Záhorskej Bystrici. Bola som tam už 3x na piercing a raz na kérku. Na tetovanie tam boli aj moji kamoši a aj mama a kolegyňa. Takže to tam dobre poznam. Mna osobne piercing do nosa dosť bolel a aj každého, kto ho má. Ten kto povie, že do nosa nebolí, tak buď klame, alebo na tu bolesť už zabudol..Nos je najbolestivejší a aj sa najdlhšie hojí (okrem pupka, ten sa hojí až rok). Skús si vytrhnúť len chĺpok z nosa a uvidíš, že sa ti až slza spustí. Ale dá sa to vydržať. Keď niečo chceš, tak vydržíš všetko. Skús sa informovať na www.blacktattoo.sk Aj ceny majú prijateľné.

bebutka

hehh ahoj tak ja som si už ten piercing vybrala v sobotu taak som vydržala s ním 5dní, a nič mi neostalo žiadna jazva a ja som mala prestrelený.papa