lízanie

zuzuna

Orálny sex je príjemná záležitosť, avšak muž v tom musí mať určitú prax a musí vedieť rozoznať kedy je to o.k. a kedy zmeniť štýl.Sú rôzne praktiky a každá žena reaguje ináč. Skúšaj všetko možné a podľa reakcií určite sa časom v milovaní zohráte.

mary-anne

a malo by nás to nejako ovplyvniť v písaní? :))
ok, nechám to tak, len mi to prišlo také vtipné.
a čo ten vek?

no vieš, v klitorise je vela nervových zakončení, je velmi citlivý, tak miestami to môže vyvolať miknutie v inej časti tela .. niekedy to je príjemné, niekedy nie ...

vravím, to sa musíš spýtať jej :)

pepo123

marry-anne
preto som rozpisal vztah lebo je mi to blbe ked je to byvalej naj kamaratka..a aby ste boli v obraze..

ake mate skusenosti?

mary-anne

si si istý, že nechceš preberať práve tie vzťahy? si sa dosť rozpísal v predošlom príspevku :)) (vieš, nás také detaily nezaujímajú, ak sa máme vyjadriť k tvojmu \"problému\" ) :))

a k téme: no ved práve milenci by mali byť k sebe total otvorení a nemali by sa báť takej diskusie, ved o tom ten vzťah je, len o sexe a ked sa o nom hanbíte rozprávať, blbé no ..

kolko máte rokov?

alusinka

Tak, podla mojej osobnej skusenosti... ked mi to robi priatel pusou, tak sa mikam, pretoze ma to aj stekli, aj a to vzrusuje... Laicky povedane - vzrusuje ma to steklenie ;))