aku hak miesto minervy?

lioness_01

jajka, je to jedno, a bolestivá menštruácia sa dá riešiť aj inak - hlavne bolo treba spraviť vyšetrenia aby sa vylúčilo nejaké vážnejšie ochorenie, a chrániť sa pred tehotenstvom sa tiež dá aj inak...

hej, je to totálne jedno, obe škodia úplne rovnako

jajka :)

neberiem ju len kvoli akne, ale aj kvoli velmi bolestivej menstruacii spojenej az s mdlobami, a aj ako ochranu pred otehotnenim. zatial ziadne vedlajsie ucinky nemam. viem, ze nieje dobre hak brat ale chcem si teda vybrat "mensie zlo". cize je jedno ci beriem 35 estrogenovu alebo 20???

hassy

minerva nie je vysokohormonalna to po prve, a po druhe ak ju beries len kvoli akne, tak neber HAK voboec - inak co sa tyka otazky ci sa ti akne vrati, tak na 98% ano, a za aku by si ju mala vymenit? tak to ti snad povie lekar ze aka je pre teba vhodna, ked ides ku dotkorke tiez je nenadiktujes - dajte mi take a take lieky...

Karina

vysadit a nebrat ziadnu... pokial nemas vazne hormonalne problemy, medzi ktore akne neratam, tak to je podla mna uplna hlupost dobrovolne sa niecim takym dopovat... robila som to posledne 2 roky a lizem si z toho rany doteraz

niekto

cital som studiu ktora porovnavala vyskit vedlajsich ucinkov pri nizkohormonalne a vysokohormonalnej
pri nizkohormonalnej je nizsi vyskit lahkych vedlajsich ucinkov typu nechut na sex problemy z vlhnutim apod
vyskyt vaznych vedlajsich ucinkov ako su trombofilne ochorenia (tromboza mrtvica...) rakoviny srdcovo cievnych ochoreni a dalsich veci zostava nezmenena

ak nemas vedlajsie ucinky tak nemen v kazdom pripade je blbost to brat dlhodobo lebo ti to skor ci neskor ublizi