Kedy povedat ...... Lubim Ta...

Príspevok v téme: Kedy povedat ...... Lubim Ta...
karilinka-Lc

Moj priatel mi povedal ze ma lubi ... Po 3 tyzdnoch co sa pozname a po dvoch co sme spolu : rozpravali sme sa o tom a ja som mu povedala, ze za tak kratky cas si tym este nemoze byt isty a ze ja slovo Lubim ta poviem iba vtedy ak som si o tom na 120% presvedcená , ze tym slovom proste neplytvám . On ze jasne , ze to chape.. Ale ze to tak citi. Preto mi to povedal . teraz ked sme vonku a poviem mi LUBIM TA , tak neviem ako reagovat .. Je mi snim super ale zase.. Nechcem to unahlit.. Ale je mi blbo ked mi on povie Lubim Ta... A ja neviem co ... Chapete proste, ...Taky cudny pocit. Ze co na to ... Ako ste na tom boli vy v tychto zaciatkoch ??

tak

... tieto slova, ... lubim Ta, Ti moze povedat aj poprvom pohlade oci, ... je to fascinujuce, krasne, nadherne, ..., ako reagovat, ... povedz, presne co citis, ...

bibi1234

karilinka-Lc-ujasni si, co k nemu citis... ak ho nelubis po 3. tyzdnoch, pravdepodobne ten cit uz ani nepride... Chalan sa musi citit hlupo a hlavne sa Ti moze stat, ze sa k Tebe citovo uzavrie a uz Ti to potom hovorit nebude, aj ked budes potom tuzit..
no a keby predsalen ten cit prisiel, nemozes vediet, ci to nie je cit len vsugerovany-akoze mu opetujes svoju lasku, lebo on Ti ju daval, taketo nieco som zazila-ked Ti niekto stale hovori, ze Ta miluje a aka si perfektna, tak si to z vdacnosti zacnes mysliet aj Ty...
a mozno Ti to hovori aj preto, ze Ta uz chce smyknut:O)))