Akne, akne a stale akne asi do konca zivota

Príspevok v téme: Akne, akne a stale akne asi do konca zivota
edinna

ludia mam 21 rokov a stale mam akne .. chodik ku kožnej ktora mu stale predpisuje toiste kazde 2 tyzdne mi hovori ze sa to zlepsuje ale vobec sa to nezlepsuje pretoze vyrazky mam stale. v puberte som si stale rypala do tvare cize mi ostali jazdy..nie aztake moc ale predsa.. tekuty dusik aj keby na mna vyliala mi nepomoze na ne...stale si zapisuje ze s ami to zlepsuje no vobec nie. ved to vidim sama ona ma chce oklamat ale jednoducho medzi tymi dvoma tyzdnami sa mi tvar zhorsi... obcas mi to zas neda pokoja.. ale ked aj 2 tyzdne sanedotnkem tvare tak stale mam tie male otravne vyrazky... mozem si cistit tvar kolko chcem no nepomaha.. skusala som antukoncepciu ale to uz radsej nie lebo mi boloz nej na nevydrzanie aj ked som mala plet behom tyzdna bez vyraziek tak som nevydrzala.. pocula som ze brat roacutan mozu aj zeny.. lenze bojim sa.ze moja doktorka ma posle kadelahsie s tymto napadom.ale ja som z toho zufala milionkrat som plakala koli tomu uz od puberty mam takuto hroznu tvar..nebavi ma nosit mejkap do konca zivota, zavidim tym dievcatam ktore vyjdu von aj bez neho...:( som z toho naozaj zufala..vela ludi ma podobny problem ale ja som ten typ cloveka ze skusam vsetko mozne a nic nezabralo.. nachvilu pomoze a zase odznova..nenavidim mejkap.. no musim si ho davat :( uz ma to fakt hrozne nebavi ako ma moja hrozna plet obmedzuje...nici mi to radost zo zivota a celovo to posobi na moju psychyku no ja s tym chcem uz raz a navzdy skoncovat :(

kleopatra4589

simka

Ja mam tiez momentalne liecbu antibiotikami.. s akne som mala problemy tamker stale.. po antikoncepcii sa to neuveritelne zlepsilo, ale asi pred troma mesiacmi som sa vyhodila ako nejaka pubertiacka :( antibiotika mi krasene pomajau, a to ich beriem zaial len tyzden!!..ale popri tom si aj pravidelne cistim tvar.. a hlavne drzim ´dietu´, lebo zjavne mam alergiu na iste potraviny, ktore mi to vyvolavaju.. a pitny rezim, aby som nezabudla.. velmi vela vody treba :)

fazula gula

kup si chlorellu ber ju denne a kazdy vecer si davaj na tvar zmes tea tree oleja a kokosoveho oleja...kokosovy olej zozenies v DM stoji okolo 7e a tea tree olej zozenies v lekarni najdes ho aj za 5e na 1 lyzicu kokosoveho oleja pouzi 5 kvapiek tea tree oleja...mozes aj viac ale sama musis prist na to kolko tea tree tvoja plet zvladne lebo tea tree vysusuje preto sa miesa s kokosakom...ten je prijemny na plet a pekne vonia...MNE SA ROBILI OBROVSKE PODKOZNE VYRAZKY NA LICACH ale od kedy si to davam na tvar sa mi uz nerobia iba sem tam a je to omnoho lepsie...ja som tiez vyskusala vselico...ATB, rozne maste zynerit(ten mi pomohol ale nemozem ho brat vecne) duac gel, ... ... antikoncepciu... e este som zabudla....pi vela vela vody a snaz sa vyhybat vyprazanym jedlam a mastnym jedlam...po mesiaci by si mala vydiet vysledky...drzim palce..

simka111

Moja kožná lekárka mi vravela, že ked mi už nepomôžu tie krémy ktoré mi dala, tak mi da antibiotika, ale ja neviem či s tým mám súhlasiť, alebo nie.... bojím sa ake majú vedľajšie účinky a ake vlastne antibiotika mi dá a koľko sa berú?????, Napiste niekto nejake skúsenosti :) dakujem

lilli_lilli

jajka001_

si zlata:)

s tym pivom som to myslela tak, ze vzdy ked ho pijem, tak na druhy den mam lepsiu plet:) ....nemam nijaky osvedceny recept, napr. pol litra piva kazdy druhy den dva tyzdne v kuse a akne je prec:D

lilli_lilli

to pivo je fakt dobre na plet,musim potvrdit:D a este aj drozdie a bio olejceky na plet, plus pitny rezim

liecila ma kozna, neuspesne.tak som to vzala do vlastnych ruk a paradicka:)

niekedy je menej viac:)

Peťo123

Uz mam 20r akne mam od 13 tich bral som Curakne aaj Roacutan aj Acneon aj Azitrox chodil som na peeling k dermatologicke cistim si organizmus cajikmi na cistenie krvi a obliciek ale nic nepomaha dnes rano som potreboval ist do prace a pozeram akne som mal na celej tvari kompletne tak som zasiel k koznej a ona vravi ze to nieje az take zle a neda mi roacutan nedala mi proste nic iba jednu masticku Duac gel ja uz nemam nervi som uz stary na akne
Skusal som aj vitamina zinok ...a podobne a nic a cesnakovu dietu aj vsetko aj citron aj alpu aj 378 voda po holeni a nic stale su a asi aj budu do konca pokial ma neje...

2+2=4

Nechcem ti nicit radost, ale alkohol brani rezorpcii vitaminov, a B vit. az taky zazracny tiez nie je, takze pivom raz za tyzden to asi nebude