Akne, akne a stale akne asi do konca zivota

Príspevok v téme: Akne, akne a stale akne asi do konca zivota
edinna

ludia mam 21 rokov a stale mam akne .. chodik ku kožnej ktora mu stale predpisuje toiste kazde 2 tyzdne mi hovori ze sa to zlepsuje ale vobec sa to nezlepsuje pretoze vyrazky mam stale. v puberte som si stale rypala do tvare cize mi ostali jazdy..nie aztake moc ale predsa.. tekuty dusik aj keby na mna vyliala mi nepomoze na ne...stale si zapisuje ze s ami to zlepsuje no vobec nie. ved to vidim sama ona ma chce oklamat ale jednoducho medzi tymi dvoma tyzdnami sa mi tvar zhorsi... obcas mi to zas neda pokoja.. ale ked aj 2 tyzdne sanedotnkem tvare tak stale mam tie male otravne vyrazky... mozem si cistit tvar kolko chcem no nepomaha.. skusala som antukoncepciu ale to uz radsej nie lebo mi boloz nej na nevydrzanie aj ked som mala plet behom tyzdna bez vyraziek tak som nevydrzala.. pocula som ze brat roacutan mozu aj zeny.. lenze bojim sa.ze moja doktorka ma posle kadelahsie s tymto napadom.ale ja som z toho zufala milionkrat som plakala koli tomu uz od puberty mam takuto hroznu tvar..nebavi ma nosit mejkap do konca zivota, zavidim tym dievcatam ktore vyjdu von aj bez neho...:( som z toho naozaj zufala..vela ludi ma podobny problem ale ja som ten typ cloveka ze skusam vsetko mozne a nic nezabralo.. nachvilu pomoze a zase odznova..nenavidim mejkap.. no musim si ho davat :( uz ma to fakt hrozne nebavi ako ma moja hrozna plet obmedzuje...nici mi to radost zo zivota a celovo to posobi na moju psychyku no ja s tym chcem uz raz a navzdy skoncovat :(

lucka963

kokos mna uz ide poraziiiiiit na lavej strane mam teraz tri kraaasne velke cervene podkozne tvdre hrce, vyzeram hrozne.....je pravda ze vcera som neodolala a zjedla som par merci cokoladiek a na obed som mala nejake maso s omackou ktora bola pravdepobodne so smotany, takze moze to byt z toho ale minule asi pred mesiacom sa mi stalo ze som cez tyzden zjedla aj nejake vyprazane rezne, mali sme aj nejake oslavy takze padol aj popcorn,cipsy , slane tycinky a tak a mala som uplne v pohode tvar az som nechapala a teraz sa mi to zhorsuje neviete co to znamena ked mam vyrazky hlavne na lavej strane??...akoze celo mam uplne v pohode malokedy sa mi tam daco vyhodi a pritom sa o nho ani nestaram ide ma roztrhnut uz :-(( este aj na tej lavej strane si to nemam ako zakryt aspon vlasmi

simuskaaaaaa

vsetci bojovnici proti akne:))ja som s tymi bojovala sedem rokov a teraz je to najlepsie za cely cas pretoze:
1.papam zinok,b komplex,probiotika
2.pijem vela cistej vody a bylinkovych cajov
3.nejem sladkosti,vyprazane jedla, udeniny
4.kazdy den ovocie,zelenina,biely jogurt
5.kvalitná kozmetika(bioderma,ducray:)))
6.raz do mesiaca ku kozmeticke
7.7 hodin spanku plus pozitivne myslenie:)
8.dva krat do tyzdna pohyb
drzte sa!tymto mi nielen zmyzlo akne ale velmi sa mi posilnil imunitny system...

lucka963

a ake akne je ked ho mam hlavne na lavom lici, dost podkoznych vyrazok a obcas sa mi vytvori fakt ze velka vyrazka ktora je uz len na pohlad hnusna...ale vacsinou to podkozne akne, ale ako vravim hlavne na lavej polke....ja jem jablka 2 denne lebo inak potom nafukuju pijem aj psyllium, zeleny caj, umyvam tvar repikovym cajom ...skoro vobec nejem cokolady ani vela sladkeho, ked tak iba keksy....takisto ziadne mastne slane a taketo veci , no proste dost sa obmedzujem nemyslim si ze by som sa nejako nezdravo stravovala...mlieko nepijem vobec.....no neviem proste...jem aj zinok.vitamin A....jedla som aj B komplex ale vysadila som lebo neviem no mam podozrenie ze mozem mat vela kvasiniek a ze z toho mam akne a to potom vitamin B vraj zhorsuje ale neviem naisto no :-(((

das7d8as798

Jebaky vytlacit tak,ze ich podchytis a poriadne zatlacis, uhry podobne, ale doporucujem si naparit ksich pred tym ako to urobis, lebo potom sa veeelmi tazko vytlacaju, ostatne akne su spojitosti s problemami s vnutornymi organmi, vies to ti doktori nepovedia, to je take prirodzene vonkajsie prejavy tela vnutornych problemov, aby si vedela co ti je, napr. jebaky na cele znamena problemy s hrubym crevom, biely povlak na jazyku problemy s traviacim traktom, cierne duhy pod ocami bud nevyspatost alebo problemy s pecenou, radil by som ti vysrat sa na tie super uzasne drahe lieky, hej pomozu, ale naco ked neodstranis pricinu, to je ako bumerang potom. Takze radil by som ti nastudovat si ktore akne co znamena a zamerat sa na ten organ ktory indikuju, existuje google tak to si poradis. Ale vacsinou problemy s akne su sposobene znecistenim criev, radil by som ti zrat vela jablk a hlavne SUPKU, poriadne ocistit od chemikalii lebo sa mozes dosrat zasa...zrat celozrnne obilniny a ovsene vlocky, ale tie mozu byt povodcom pliesni, co ver mi, nechces. Alebo mozes urobit ocistu rychlo ale drasticky, poriadne prirodne prehanadlo napr. X prep alebo saraticu. Klystir mozes spravit ale to iba vycistis koniec hrubeho creva...mno vycisti si tie creva nielen ze schudnes poriadne, ale aj vycistis si ksich a zabranis rozvojom dalsim chorobam, ver mi , hovorim z vlastnej skusenosti. Zlom vaz.

haifa

ja som mala akne uz od puberty, teraz mam 23 rokov. Brala som pred 5 rokmi aj roaccutane, ale po vysadeni sa mi to o pol roka vsetko vratilo. HAK neberiem, lebo mi tiez predtym nepomohla, a zbytocne to skodi zdraviu. No ale konecne teraz som uz spokojna so svojou pletou, pretoze uz nemam ziadnu vyrazku, ostali mi na licach len ruzove fliacky ale ako som si vsimla tak postupne miznu... a co mi pomohlo ? vysadila som vsetku kozmetiku, a to som jej predtym poskusala vela od garnier az po biodermu. takze vysadila som vsetko a na plet som si davala len odvar z harmanceka.. kazde rano psyllium...a teraz uz asi tyzden nepouzivam ani ten harmancek ale rano aj vecer si natrem tvar cajovnikovym olejom prirodnym. a to tak ze si navlhcim ruky a dam 2-3 kvapky oleja, rozotrem medzi rukami a dam na tvar a je to super. a vobec sa ani nelesknem a to mam mastnu plet... tak to je moja skusenost...

kristina68

mne velmi pomohla na akne seria dado sens na aknoznu problematicku plet. mala som akne, pupienky, zapal, ale velmi sa mi to zmiernilo a pomaly to mizne takze super. kupila som si to v lekarni ale da sa to kupit aj priamo od ich znacky. je to jedina prirodna certifikovana kozmetika s certifikatmi Ecocontrol a BDIH. Tiez nepisem znacku aby si nemyslel niekto ze robim reklamu.

tina2219

kozmetiku používam Nouri Fusion, z jednej nemenovanej firmy. Detoxikáciu som si robila tiež vyrobkami z tej firmy, všetko je to prírodné. Odkedy som mala dobrú skúsenosť, začala som spolupracovať s touto firmou, preto nepíšem jej názov, aby si niekdo nemyslel že robím reklamu. Píšem len svoju skúsenosť.

Tina 2219

moj problém s akné trval od 15 rokov. Tiež som mala veľke problémy so sebavedomím, od kožnej mi nič nepomáhalo,ani antikoncepcia, skúšala som kadečo. Pred dvoma rokmi som začala používať kozmetiku na prírodnej báze, zároveň som podstúpila detoxikáciu/ čistenie tela/ a moje problémy sa začali riešiť. Dnes som veľmi spokojná, tvár mám peknú, kozmetiku používam stále. Som rada že môj problém sa konečne po 20 rokoch vyriešil.

emblem

nika, suhlasim s tebou, v tom centre su naozaj velmi zlati ludia a dr. albertova je skutocne odbornicka. aj ja som sa u nej liecila a moja mala dcera tak isto. ale nezda sa mi, ze by bola taka stara ako pises, moze mat tak okolo 50 rokov. alebo mozno ty si velmi mlada a vsetci nad tridsat su uz pre teba stari, co? tak to aj ja coby styridsiatnicka som vlastne uz starsia pani! hi-hi!