Prudko nadržana :(

Príspevok v téme: Prudko nadržana :(
jaaaj

som hrozne nadrzana s priatelom sme nemali sex 3 tyzdne a ja uz to potrebujem ale neni kde poradte co mam robit? nejaky hotel v ba?ktory vela nestoji alebo nejake miesto na taketo chvilky a p.s. mám 17 a priatel 19 moohli by sme ist spolu do hotela aj tak ze na par hodin a v noci ist prec, dakujem za dpovede a prosim len seriozne

hassy

a brat nema frajerku? teda ak je to starsi brat? ze yb si ho poprosila nech niekde vypadne s kamosmi:D ak je mladsi brat tak potom je to blbe no :)

jaaaj

ked su rodicia v praci tak mám doma brata :)a priatel byva este aj s babkou ...ale vcera sme boli na takej prechadze je to fajn ale problem je v tom ze ja dosiahnem orgazmus iba pri oralnom sexe :( a v prirode to neni moc pohodlne :D ale priatel si isiel kupit auto( nie preto aby sme mali kde) :D ale snad nam bude aj nato dobre :D inak dakujem za rady :D

macka26

tibike ty chod na gyndu nech ti do analu strci tie najvacsie klieste, najlepsie tie pre druhorodicky, tretorodicky a nech si ich zarazi az do krku ty jebo. chodis sa sem ukajat a do kazdej temy pises aby baby isli ku gynekologovi sa odbavit.. tvoja frajerka ta asi pokladala za neschopneho, ked jej pripadala navsteva gynekologa ako vacsi sexualny zazitok. zlatko, ale to asi nebude tym gynekologom ale tym ze si proste neschopaaaaaaaaaak

hassy

tibike prestan uz rozpravat sprostosti, pochop uz konecne ze na gynde nie je nic vzrusujuce ani z kilometra....

jaaaj - a doobedu ked su vasi rodicia v praci ?

Radinho

Aha ospravedlnujem sa som preskocil jeden riadok pri citani :( ... auto nemate alebo vecer volakde vonku alebo vo vytahu ? :) ...najlepsie :)