stracam chut do zivota..pomozte,prosim!!

Príspevok v téme: stracam chut do zivota..pomozte,prosim!!
2kvietok7

pred dvomi mesiacmi by som nepovedala,ze sa to moze stat prave mne..vzdy vesela..optimistka..ktora kazdeho uz len svojou pritomnostou rozveselila..s priatelom vsetko klapalo..vsetko bolo krasne..rozhodli sme sa,ze nasadim antikoncepciu(ktorej to momentalne davam za vinu)
odisla som na 3 tyzdne do zahranicia po prichode sa zacalo vsetko rucat..uz sa vobec nesmejem..nechuti mi jest..dokonca nemam chut ani na sex,co je u mna dost nezvycajne..doma som bola 3 tyzdne,no zdalo sa mi to zvlasne..vela sme sa hadali s priatelom,aj ked predtym sme sa nikdy nehadali..neviem sa usmiat a v krku citim stale hrcu placu..ako ked statite milovaneho cloveka..a slzam neviete ujst..
citim sa stasne..uz som opat v zahranici..a stale placem..mam problem sa usmiat..a tesit sa zo zivota..
myslite,ze je na vine aj antikoncepci..alebo mam daku psychicku poruchu??

cajik

kvietok - ten pharmatex to su take male globulky, je to celkom sranda.. ono sa to vo vnutri rozpusti na krem (alebo si rovno mozes kupit krem, ale ten sa dava s aplikatorom a na forach som citala ze to nie je nic moc), no a je to vlastne spermicidne, zabija to spermie, takze sa mozte milovat kolko chcete :)

lucka - naozaj na vyske nikto taketo blbosti neriesi.. tiez som mala problemy s pletou do.. no vlastne do teraz, kym som nezacala chodit ku dobrej koznej..a to uz koncim VS.. i tak tie vztahy su tam uplne ine, a tolko ludi postretavas kazdy den, a stale uplne inych, ze naozaj nikto nikoho neriesi. pomyslis si maximalne ze ta je pekne oblecena, ta sa doriadila oblecenim, a tam to hasne.. a nikto nikoho neohovara

a s tym odlicovanim..no, co ti budem hovorit :D,ja som si nevedela predstavit byt pri nejakom chlapcovi neodlicena.. ale odkedy mam priatela, a viem ze ma ma rad VZDY,ci som nalicena ci nie, ci som cerstvo osprchovana alebo nie, proste "so vsim vsudy", tak aj ja som sa prestala trapit a neustale kontrolovat.. proste ked stretnes toho praveho (alebo podla mna, staci NORMALNEHO) chalana, tak mu bude šuma fuk, ci mas vyrazku, alebo celulitidu, alebo co ja viem co :) naozaj.
a na intraku... neboj, kazda baba ma nieco s cim nie je spokojna.. tebe mozno vadi tvoja plet, a tvojej spolubyjucej bude vadit velky zadok, male prsia, alebo hocico ine

hlavu hore :)

lucka856

ono ja ked mam makeup,ani nevidno ze by som trpela nejakym akne,aj ked stale nejaka vyrazka,alebo aj par sa ich vyskytne ale dnes ma kazdy obcas nejaku ale ked som odlicena mam este flaky po akne a ked mam nejaku vyrazku je dost zapalena a vyzeram uplne inak takze obcas mam take stavy ze az sa bojim jak spolubyvajuce zareaguju,ze budu cumiet ze kokso to co je ..a inokedy zase mam na haku si poviem ze no a co...:/

2kvietok7

lucka viem,ze to je tazke si pripustit..ze ta miluje..ja niesom sice misska ale tak ani daka tucna..moj priatel miluje moj zadok,ja ho neznasam..mala som vzdy slabsiu celulitidu..a tipujem,ze od hak sa mi este prehlbila..obcas sa citim trapne,ked ideme na kupalisko,najma teraz v lete..ale vzdy si poviem,ze ma ma rad taku aka som :)a chlapom na vysokej sa isto budes pacit..mozno si v prvom rade povedia,ta je pekna..ta nie..ale ked zistia aka je ktora,tak si ta oblubia :)

2kvietok7

mili marek,nemam slov :) chlap je spravny :) uzivit si myslim,ze by uzivil,len teraz mame doma iste problemy..sestra sa chysta odist s detmi za manzelom zit do zahranicia,mama tiez za priatelom a ja mam este skolu..takze este sa chystam s dietatkom pockat a priatel vlastne caka somnou..

lucka856

no mozno keby som nebola cele tmavo ruzova az cervena ked som odlicena tak by som sa im aj pacila odlicena :-D..ale asi tazko..ako ja viem ze na krase nezalezi az tak ale co ja viem ked ma nejaky chalan tak zbada urcite si nepovie ze som pekna,mozno keby ma spoznal tak by mal iny nazor ale aj tak budem mat taky blby pocit :-/

2kvietok7

lucka k tej vyske,nemaj z toho obavy..tam ta ma kazdy u riti,vobec to nieje ako na strednej(ohovaracky..alebo co)..a vela chlapom sa pacia zeny,ked su prave odlicene.. :) na vyske ide o to,co mas v hlave :) nie na tvari :)
k tej hak,jednoznacne skusim nieco ine,len kym nieco nasadim znovu,tak ostanem pri nehormonalnej isto..aspon pol roka,nech sa zregenerujem a potom,kto vie..mozno zacneme pracovat na potomstve :)

lucka856

ja viem to je pravda,na krase az tak nezalezi,nemyslim si ze som uplne skareda ale ked som odlicena mam este cervene flaky no a proste ked mam vyrazku,tak ako vravim mam to strasne cervene a vyzera to zle a na rok idem na vysku a uz teraz sa bojim jak to budem zvladat na intraku,sa asi len skryvat budem ked uz budem odlicena :-/// .......a s tou HAK to proste nesadne kazdemu a este k tomu dneska je strasne vela druhov,mozno keby si vyskusala viacere,nejaka by ti sadla,ale zase tolko svinstiev skusat?

2kvietok7

soffa len nechapem ako je mozne,ze moja mama berie x rokov hak a nema ziadne problemy..moja sestra to iste..a zrazu si dam ja a mam snad kazdy negativny priznak..od busena srdca,cez nafuknutost az po tieto extremy v nalade