stracam chut do zivota..pomozte,prosim!!

Príspevok v téme: stracam chut do zivota..pomozte,prosim!!
2kvietok7

pred dvomi mesiacmi by som nepovedala,ze sa to moze stat prave mne..vzdy vesela..optimistka..ktora kazdeho uz len svojou pritomnostou rozveselila..s priatelom vsetko klapalo..vsetko bolo krasne..rozhodli sme sa,ze nasadim antikoncepciu(ktorej to momentalne davam za vinu)
odisla som na 3 tyzdne do zahranicia po prichode sa zacalo vsetko rucat..uz sa vobec nesmejem..nechuti mi jest..dokonca nemam chut ani na sex,co je u mna dost nezvycajne..doma som bola 3 tyzdne,no zdalo sa mi to zvlasne..vela sme sa hadali s priatelom,aj ked predtym sme sa nikdy nehadali..neviem sa usmiat a v krku citim stale hrcu placu..ako ked statite milovaneho cloveka..a slzam neviete ujst..
citim sa stasne..uz som opat v zahranici..a stale placem..mam problem sa usmiat..a tesit sa zo zivota..
myslite,ze je na vine aj antikoncepci..alebo mam daku psychicku poruchu??

2kvietok7

lucka po dnesku som si myslela,ze sa na mna aj ten moj uz vykasle..som bola neznesitelna..ale aspon viem,ze ma fakt musi milovat,ked mi trpi tieto moje momentalne vykyvy..ma toho somnou dost..najskor nehoda,potom psycholog a lieky z psychiatrie a teraz sme sa uz rozhodli,ze zacneme spolu pekne a budeme mat krasny zivot..a ked si dam antikoncepciu,tak som z nej uplne mimo..po tomto vsetkom mozem povedat,ze ak ta chlap nemiluje taku aka si..ci si skareda,ci tucna,ci neznesitelne podrazdena s jednou virazkou alebo desiatimi..tak ta nemiluje vobec..ten moj mi to dnes dokazal..neskutocne..vie,ako na mna..tym som chcela povedat,ze aj ty si isto raz najdes toho svojho princa.. :))
cajik aj ten moj ma taku chut dat mi tampon,pripadne mi ho vybrat..ale toto nechavam na seba :D pride mi to trosku blbe..predsa len pocas kramov..ale celkom dobra rada,myslim,ze mojmu by sa to tiez pacilo :)) dakujem..budem musiet zistit..lebo nam nikdy jedno dva kola nestacia..preto sme sa rozhodli ze dame hak,lebo pri mojej chuti,to inak neslo :))

soffa

je to z hak.clovek straca chut na sex,hak vseobecne ma vela negativnych vedlajsich ucinkov....skus ju vysadit ,popripade skusit inu alternativu...(vnutromaternicove teliesko,atd)

lucka856

ja beriem tiez HAK a tiez by som ju najradsej zahodila do kosa ale trpim akne uz asi 5 rokov a tak soms a rozhodla aj pre tuto metodu kedze mi nic nezabera,ale ja musim poklopat ze nemam nejake vedlajsie ucinky....pozorujem iba to ze cim mam lepsiu plet , tym viac mi vadi kazda vyrazka,lebo nemam to este stopercentne a niekedy mam aj 3 take vacsie vyrazky okolo ktorych mam este velkyy cervenyy flak, takze obcas mavam take mensie depky koli tomu,ale ked mam potom plet celkom fajn,tak som zase spokojna...akurat ze teraz momentalne mam tu mensiu depku :-( ty mas aspon priatela,mozes to kludne vysadit a vykasli sa na to, budes to mat tak lepsie,ja priatela nemam, a kym nebudem vyzerat k svetu , asi ani nebudem mat :-((

cajik

jasne, v ramci predohry mi to tam priatel s radostou "aplikuje".. potom pockas este 5 min.. najdi si na nete :) neviem ci vydrzi dve kola, myslim ze na ich stranke alebo v pribalovom letaku je to napisane. pozorne si potom precitaj a neumyvajte sa pred tym mydlom :)

2kvietok7

pharmatex..uz som o tom cosi pocula..ale neviem si to predstavit,to si das priamo pred stykom alebo ako..a ucinok to ma napr,aj dva kola za sebou..alebo je nutne dat si to aj 2 krat??
no hak pojdem isto vysadit.. :) dakujem

cajik

kvietok, skus pharmatex..je to celkom fajn a dobra obmena kondomov. osobne si tiez myslim ze HAK je svinstvo, a pokial mas z toho taketo psychicke stavy tak ju neber, zbytocne sa ti to este zhorsi.. nevravim ze ju mas vysadit teraz hned ako ja..ja som na tom bola uplne uplne zle vtedy, bolo mi tak zle od zaludka a na odpadnutie, ze som si myslela ze umriem..

2kvietok7

pauli uz je to mesiac a pol..a zaujimave je,ze jediny,kto ma dokaze upokojit je priatel,jedine jeho hlas a nezne slova urobia v mojom vnutri poriadok :) uvidim,skusim to tu este vydrzat a ked sa vratim domov pojdem za gynekologom :)
cajik,tak tie stavy uz zacinam mat aj ja..najradsej by som ju uplne vysadila a vykaslala sa na to..co mam z toho,ze sa mozme s priatelom neobmedzene milovat,ked stratim chut alebo som taka podrazdena,ze sa chcem na neho len hnevat a hadat..
mirka,viem,ze sa da ochrana riesit aj inak a isto skusim po dnesku inu metodu..len pri mojej a priatelovej chuti na milovanie sme sa vtedy rozhodli,ze to skusime hak-om,no neviem,ci to bolo dobre rozhodnutie,ale tak skusila som to aspon..urcite mi gynekolog navrhne aj inu metodu,hlavne nie tolko hormonov,lebo skoncim tiez na antidepresivach

mirka 23

jasne že je to z HAK. HAk je svinstvo, ja som tiež bola uplakana, podraždena bez chuti na sex. A musiš brať HAK? Prečo ju nevysadiš? Navyše ak si v zahraniči.. Ochrana sa da riešiť aj inak.

cajik

aj ja som to mala, musela som sa liecit antidepresivami, z HAK mi bolo aj nenormalne zle, raz az tak ze som sa nastvala a prestala ju brat v polke cyklu a bolo mi to uplne fuk..

pauli 73

ahoj, 2kvietok7, ja keď som začala s užívaním antikoncepcie tiež som bola depresívna a telo ke´d si zvyklo tak to prešlo ale pokiaľ máš pocit, že je to pridlho poraď sa s gynekológom...a hlavu hore :)