Ako dalej po rozchode..?

Príspevok v téme: Ako dalej po rozchode..?
skubanek

napriek tomu ze som uz takmer 2 mesiace izidena s pratelom,stale som namotana a neviem co s tym.viem ze ho uz nelubim,stale ho mam vsak velmi rada a vela nanho myslim... on kapitolu so mnou uz uzavrel zije si svoj zivot akoby sa nic nestalo.... aj ja by som to chcela tak brat!chodili sme spolu 1,5roka -pre niekoho mozno kratko ,pre niekoho dlho.... pre mna to bol moj najdlhsi vztah a myslim ze som tak este nikdy zamilovana nebola. chcem vas poprosit o rady ako sa konecne odmotat a nemysliet nan:( dakujem

certica

pre všetky baby - žite svoj život, nie jeho, iba tak budete mat nad svojim životom kontrolu, chlapi vedia čo na ženy platí a nechutne to zneuzivaju vo svoj prospech,nenaleťte na sladké reči

krasavica

Dakujem, si zlata, noved prave to je v tom, ze radsej dat koniec teraz, ako ked uz budem stara, potom sa z toho budem tazsie dostavat, ale ja tak je to tazke velmi... Ja dufam, ze aj tebe sa podari coskoro zabudnut a byt v zivote stastna, aj ked sama dobre viem, ze to je tazka vec pri takom niecom...

dada

no vies moja to je take zvlastne, asi nevie co chce, alebo ma osobne problemy... mozno nieco nevysporiadane... ved ked nemilujem, tak idem dalej a nie raz tak raz tak, je to tazke ale drzim palceky a neboj... zivot mas pred sebou, chcela by som mat 21...

krasavica

Ja mam 21 a on 24, takze uz dost a boli sme spolu 3,5 roka, ale posledny rok je to hroza, tak ako hovorim, ze citim, ze ma lubi, ale obcas ako keby mu prepne v hlave a je uplne iny, ved to sa potvrdilo aj na tomto rozchode, co sa teraz stal. Predvcerom mi povie, ze by sme neboli v zivote stastni, ale ze ma lubi, ale nehodime sa k sebe a potom mi cely den vypisuje ako ma miluje a nemoze bezo mna zit, je to zvlastne, to by clovek musel zazit...

dada

a mozem sa ta spytat kolko mate rokov??? je to tazke... mozno iba nevie co chce, moj priatel rovnako kazdy den riesi nieco ineee... co bolo dnes zajtra uz neplati...

krasavica

Ja tiez neviem, ze co to moze byt ale pride mi to tiez nejaka porucha, lebo aby niekto jeden den vravel, ze je koniec lebo sme odlisni a na druhy, ze ma miluje a chce ma vidiet, lebo mu chybam a to je len jeden rpiklad z mnohych, tak neviem...

krasavica

akoze ja nechcem byt nejaka hlupa, ci co, ale ja som tiez vravela, ze aj mojmu nieco je, neviem, co to presne znamena, ale moj jeden den hovori nieco ine, je iny a na druhy je uplne zasa iny... som z toho zufala

dada

... nevie, ci to dokazes pochpoit, ale on ma schizofreniu, je to dusevna choroba, kt. u neho prepukla v maji 2005 a to tazko pochopi, kto nezazije, ja ho milujem, ale on je iny ako my ludia dusevne zdravi... tak asi o tom to je...

krasavica

ja to dnes akoze nechapem, vkuse mi vyvolava a vypisuje, ale ja nereagujem a dada, ked sa obaja lubite, tak preco to uz nejde dat sa dokopy?