Ako dalej po rozchode..?

Príspevok v téme: Ako dalej po rozchode..?
skubanek

napriek tomu ze som uz takmer 2 mesiace izidena s pratelom,stale som namotana a neviem co s tym.viem ze ho uz nelubim,stale ho mam vsak velmi rada a vela nanho myslim... on kapitolu so mnou uz uzavrel zije si svoj zivot akoby sa nic nestalo.... aj ja by som to chcela tak brat!chodili sme spolu 1,5roka -pre niekoho mozno kratko ,pre niekoho dlho.... pre mna to bol moj najdlhsi vztah a myslim ze som tak este nikdy zamilovana nebola. chcem vas poprosit o rady ako sa konecne odmotat a nemysliet nan:( dakujem

dada

aj dnes mi bolo smutno a velmi, ale bola som v praci a ked sa tam objavil... chybam mu rovnako ako ja, ale vie ze to uz nejde... je to tazke, ale uz s nim nechcem byt... bru nocku

sss

no ja viem presne jak ti je. ja to mam teraz podobne az na to ze ja ho stale lubim a hrozne by som ho chcela spat. rozisli sme sa vlastne kvoli mne.spravila som velku chybu. a hrozne ma to mrzi. stale na neho myslim a dufam ze budeme opat spolu.

krasavica

A dada tak ja prezivam presne to iste co ty, ze jednu chvilu mi je dobre a citim sa super, ale zrazu, ked vidim vsetky tie pariky drziace sa za rucicky a lizajuce zmrzku, tak mi je totalne na... najhorsie je, ze kedze to bol dlhy vztah, ak mi ho vsetko pripomina, uplne vsetko. Uznavam ze ani ja som sa k nemu nespravala vzdy pekne, ale vzdy som si dokazala priznat chybu, pretoze aj to je vo vztahu velmi dolezite.

krasavica

Dakujem, ste zlate, ze sa snazite poradit a utesit ma. Ja neviem teda co citi alebo co, lebo dnes mi zasa napisal ako ma velmi lubi a ako velmi mu chybam ze sa musime stretnut, ale povedala som jednoznacne nie, lenze ked bude takto sa dalej spravat tak neviem ako dlho to vydrzim, lebo urcite sami poznate ako je tazke odolat ked niekoho lubite.Ja nerozumiem ako chalan moze mat jeden den nazor ze sa k sebe nehodime a druhy den nazor ze mu chybam a miluje ma a chce sa stretnut, co to je za psychika, pride mi to ako rozdvojena osobnost.

dada

ja mam tiez tieto stavy... dnes mam pocit, ze som sa oslobodila od niecoho, co uz nedavalo zmysel a zajtra mi pride vsetko luto, mam pocit, ze to nezvladnem a tak bojujem, lebo viem, ze rozist sa bolo nutne... ale viem, ze to prejde, nezazivam to po prvy krat, ale bol to pre mna ten najkrajsi vztah aky som mala...

jedna evka

ono je to všetko pravda a krásne povedané, ale napriek všetkému vo mne po rozchode ostal taký červík, ktorý ma zhrýza a v slabých chvílkach premôže, začne mi to byť napriek všetkým racionalnyma argumentom všetko luto. Co s tým? Ako sa toho zbaviť Chcem sa toho zbaviť, robím všetko pre to (práca, ludia...) a predsa z času na čas....poradte

baska214

treba si to uzit, zajst kozmeticke, kupit si nieco pekne na seba, ist si s kamaratkami sadnut a tak, jednoducho si to uzivat a tak s odstupom casu zabudnes na toho dotycneho a zacnes zit odznova

drnda

krasavica, neber to osobne, ale to ze si ta nezasluži je taká často opakovaná milosrdná lož. A to či budeš silná alebo nie záleží od tej chvíle kedy ste sa rozišli, ked budeš smutiť, trapit odrazí sa to na tvojom výzore a nik ta nebude chcieť takže ti ostane len on ak sa nahodou vráti. Radšej bud aktívna, veselá, pripletie sa ti kopec lepších chlapov do cesty a potom ked príde sa nanho pozrieš a povieš si - čo za chudáčika tu otravuje? ty už budeš mat oveľa lepší život, ale vravím zálôeží len a len od teba