Ako dalej po rozchode..?

Príspevok v téme: Ako dalej po rozchode..?
skubanek

napriek tomu ze som uz takmer 2 mesiace izidena s pratelom,stale som namotana a neviem co s tym.viem ze ho uz nelubim,stale ho mam vsak velmi rada a vela nanho myslim... on kapitolu so mnou uz uzavrel zije si svoj zivot akoby sa nic nestalo.... aj ja by som to chcela tak brat!chodili sme spolu 1,5roka -pre niekoho mozno kratko ,pre niekoho dlho.... pre mna to bol moj najdlhsi vztah a myslim ze som tak este nikdy zamilovana nebola. chcem vas poprosit o rady ako sa konecne odmotat a nemysliet nan:( dakujem

krasavica

To si pekne povedala, je to tak, lenze najviac boli, ked mas pocit, ze to ako sa s tebou rozisiel je neciste a je za tym nieco ine...A pravda je tiez, ze treba byt medzi ludmi, to je fakt. Mne je len zvlastne, ze sa niekto s kym si este pred 2 tyzdnami bola najstastnejsia na svete a on tiez( aspon tak vyzeral) zrazu s tebou rozide, podla mna v tom je niekto iny a to je tiez zvlastny pocit, ze aj ty si mohla mat milion chalanov za ten vztah, ale z lasky si sa vzdy ubranila... Ale povedal mi, ze si ma nezasluzi a potom, co mi spravil s nim musim len suhlasit.Bojim sa len toho, ze raz pride ten den, ked ho omrzi, to co spravil a bude sa chciet vratit a ja sa bojim, ze nebudem dost silna aby som sa tomu ubranila.

drnda

ked ste spolu zacali chodiť okolo vas chodilo plno dievčat ktoré boli samé a závideli ti,teraz zas možno ony majú niekoho a ty si sama. Taký je život. Neboj, prejde to, pomôž si aby ten "bolavý" čas rýchlejšie ubehol prácou, dosiahnutím nejakého ciela, športom...a buď čo najviac medzi ludmi, je to balzam na dušu.

krasavica

Ahojte, ja som na tom podobne, dnes som sa rozisla s priatelom po 3 rokocha napriek tomu, ze rozum mi vravi, ze si zaluzim lepsie, za to ako sa ku mne spraval, tak mi stale chaba a myslim na neho a neviem si to bez neho predstavit. Vsetci mi vsak vravia ze to preboli a bude dobre. ale je to tazje po takom dlho case, je vsetko co mate spolocne s nim, fotky darceky, dovolenky, spomienky...

skubanek

megas alex.... - aj toho sa bojim:( ze zacnem novy vztah a stale budem mysliet na byvaleho:( nechcem nikomu ublizit a nechcem aby zas niekto ublizil mne...:(

megas alexandros

Tak mne sa stal podobný prípad len ja som v opačnej pozíciji chodili sme spolu 1,5 roka teraz sme 3 mesiace rozidený mam inu holku no lubim ti prvú moju sladkú M je tazke zabudnut na taký vztach ja som stále nezabudol a aj ked sme to spolu znovu skusili a bolo z toho 6 rozchodov a príchodov no som natom asi tak ako ty drž sa a ži pre prítomnost snažim sa to tak robit ale nerobím to tak lebo ju stále ľúbim tak pa asi tak no

ethel

si "ohrdnutá",usmievaj sa keď ho stretneš,zdrav sa mu s úsmevom,nedávaj najavo že trpíš,časom si na to zvykneš a bude dobre..

ethel

nezastávam názor,že netreba ostať kamaráti,ja sa kamarátim s každým z nich a aj s ich priatelkami či manželkami..

skubanek

na tom nieco bude;) ale ako sa odmotat? skutocn! to je moj problem:(ja som len namotana...podla mna v tom viac uz nebude... a predsalen 2 mesiace nie su vela...