zavislost?

Príspevok v téme: zavislost?
Andrei

zdravim.mal som problem s erekciou tak som siel k lekarovi,vyriesilo sa to,no mal som nizsieh ladiny testosteronu,kt. vsak boli v norme.priatelku mam dlhodobo,kedže sa darilo masturboval som cim dalej tym viac až som na tom zavisly-uz je to troxa lepsie,ale stal osa mi že telo bolo zvyknute na masturbaciu a pri sexe sa mi necel posatvit,proste hruza.mali ste aj vy taky problem?je masturbacia skor skoldiva(myslim po tejto navykovej stranke)alebo to moze byt tym že hladina testosteronu sla zase dolu?

niekto

tak ano maturbaciou privadzas vsetkych zo svojho oklia o kvalitny sex X-D

mne sexualny zivot nenici prave naopak...

Andrei

nemyslel som že mastrubacia by mala znizovat testosteron,ale ci sa testosteron sam neznizi...a masturboval som niekedy polkudna a to doslova uz sa mu ani nechcelo,maturoval som a nedokazal so sma sustredit dokym som sa neurobil ...cital som že mastrubacia nici sexualny zivot,ale chcem vediet ci ma s tym niekto podobnu skusenost ci zlyhanie pri sexe bolo kvoli masturbacii

niekto

niesom si isty ale neviem ci testosteron dokonca nezvisuje niekde som to cital neber to ako zarucenu info

urcite ho ale neznizuje a je zdrava pokial sa to naozaj neprehana otazne je ze kolko je uz vela