Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kamoškina svadba

Príspevok v téme: Kamoškina svadba
anastasia

Najlepšia kamarátka sa bude vydávať o pár dní. Poznáme sa skoro 15 rokov a vždy sme hovorili, že jedna druhej pôjdeme na svadbu, aj keby sa neviem, čo dialo....no a teraz mám taký malý "problém"....pred 2 týždňami sme sa rozišli s priateľom a ja nemám teraz partnera na tú svadbu.....mám z toho obavy - okrem mladomanželov a kamarátkiných rodičov, nepoznám nikoho, kto bude na svadbe....vlastne bude tam ešte jedna spoločná kamoška, ale aj s partnerom.......nemám koho by som si so sebou vzala - všetci kamaráti, či bratanci alebo iní známi sú ženatí alebo zadaní....ani na tej svadbe vraj nebude nikto, s kým by ma mohli dať "dokopy"...
Fakt neviem, ako to mám vyriešiť, aby som sa tam ja necítila zle, že som tam sama, aby ani kamoška nemala starosti, či sa dobre bavím......tak som sa tešila, že to bude super večer a teraz sa toho normálne bojím.

jajka001_

ani ja som nebola, ale by si neverila, je to celkom lahke, len musis byt pristupna komunikacii. prehodit par slov aj s neznamym, bud to pojde alebo nie, ak nie skusis u ineho, tebe sa tiez urcite ktosi prihovori.

zuzic

anastasia..ked je to tvoja super naj kamoska isla by som. ved tam je vela ludi a keby aj hned sa nebudes bavit ved so vsetkymi ale kamaratke na svadbu by som isla. a som si ista ze niekoho tam najdes:)

anastasia

jajka....veď áno, lenže je to také "čudné" byť na takejto akcii sám...a ja zase nie som taký typ, že sa dokážem baviť s cudzími ľuďmi...

jajka001_

ved tam bude toolko ludi, s ktorymi sa da bavit, ci sa budes bavit, zavisi len od tvojho rozhodnutia, ci sa chces bavit