Som v TOM?? Prosim o nazory!!!!

Príspevok v téme: Som v TOM?? Prosim o nazory!!!!
Nikki

Mam taky \"problem\".. Pred dvoma tyzdnami som mala cosi ako sex s jednym chalanom ale bolo to len tak, ze na jednu noc... Vlastne ho ani nepoznam. Nemali sme sex, nebola ochrana a ja som nechcela. Len si ho \"prilozil\", ale ani sa nespravil. Akurat mal snahu ist do mna, ale som to ukoncila asi po 2 sekundach, proste hned, ako som to zacitila. Myslite, ze som z toho mohla otehotniet? Viem o vytoku, co obsahuje spermie, aj ked sa chlap neurobi, ale mozu sa dostat do mna, ked vo mne nebol? Ani by som nestresovala, ale mam strasny strach, kramy mi meskaju 3 dni od normalu... Brala som vela tabletiek v poslednom mesiaci od bolesti kvoli zubom. Moze aj to byt dovod posunu?? Please, HELP!!!!

ethel

v pohode Nikuš....skús si dať horúci kúpel...mala si v tele zápal,je normálne,že meškajú...Spermie sú síce pohyblivé,ale za 2 sec.to určite zvonka nestihli a vlastne tam ani neboli....Bolo to dosť dlhé?:-)

leusa

no tak ked uz mas bolesti, tak to je znamenie, ze uz to prichadza :) aj ja som to tak mala ked som stresovala... uplne som nervacila dokonca som si namyslala nejake priznaky tehotenstva a uplne zbytocne :) skus si dat horuci kupel a pohar cerveneho vinka mozno to pomoze... ale mne vino moc nepomaha, neviem preco...

Nikki

leusa - bolest v podbrusku uz mam dlhsie... teda asi dva dni... ale take divne, raz mam, raz nemam.. a neviem, co si mysliet... ale uvazujem nad tym, ze ten stres mi asi moc nepomaha... co myslis??

Nikki

ethel - prepac, nevedela som.. znelo mi to tak nejako "chalansky", ale teraz, ked sa nad tym zamyslim... no to je jedno... ale diky moc za odpoved!!! :)

leusa

ale ano viem si predstavit... ja som tiez par krat stresovala ale uz nestresujem pretoze na to aby si otehotnela by musel byt v tebe a vystreknut do teba pretoze niektore pary maju problem otehotniet, lebo muz ho ma maleho alebo sa to tam nedostane :) takze sa naozaj nicoho neboj. a necitis ani bolest v podbrusku alebo nejake priznaky ze uz ide menzes?

ethel

Nikki-som žena,ale nevadí,ak chceš detaily opíšem stručnejšie ale na tvoju otázku sa mi zdala najvhodnejšia stručná a jasná odpoveď...

milena

Nuz ja by som sa viac v tvojom pripade obavala sexualne prenosnych chorob, dievca zlate...Chlamydie,HPV...Nikdy si o takom cosi nepocula? Davaj na seba pozor, lebo sa nakazis nejakym hnusom...

pathula

No neviem si predstaviť tú situáciu, ale ak vravíš, že si to včas ukončila tak myslím, že by nemal byť problém...to že Ti meškajú to sa stáva bežne a strach máš a už ho bohužial aj mať budeš vždy pokiaľ si už začala takto žiť ako myslím že už vieš teda čo je sex. Neviem no ja osobne by som sa obrátila na doktorku a antikoncepciu aby som sa toľko nemusela stresovať, vždy lepšie ako takto mať vždy hnusný pocit. Je to vždy menšie riziko ako potom po menšom úlete prísť domov s darčekom pod srdcom. A ak Ti môžem poradiť daj si pohárik červeného vínka možno aj dva a zaručene sa spustia keď už meškajú, mám s tým skúsenosť. Ak už ani to nepomôže tak sa treba obrátiť už na doktorku aby si mala teda istotu ale aj tak si myslím, že to bude len planý poplach...horšie bude keď už taký mesiac dva by meškali tooooooooo už by som začala uvažovať nad rôznymi vecam....