ako to dokážu???!

Príspevok v téme: ako to dokážu???!
luulu22

zaujímalo by ma ako dokážu chlapi spať s niekym aj bez toho, aby ju ľúbili?? narýchlo-som sa rozišla s priatelom cca pred 3mi mesiacmi. pak mi odpustil, stretli sme sa..ale stalo sa to, že sa vo mne opat vzbudili zabudnute city. a stretávame sa ako kamoši, normálka, aj s partiou. ALE včera sme zažili úžasnú noc plnú vášne, stále mi lichotil, že mám ten jeho oblúbený pohlad, že si to musí vychnutnať, občas mi povedal "moje".. a pritom on sám mi písal(ešte tak pred týždnom), že ak sa medzi nami niečo stane(sexuálne),tak že nech to neberiem ako niečo viac. tak kurnik šopa, prečo bol taký super včera?! objímal, pozkával na líca, hladkal, lichotil a pritom ma nelubi. on vobec nevie, čo to so mnou robi:/ a neviem, či mu to mám povedať, že ho asi ľúbim a viem, že tým skončí "naše stretávanie"..alebo mlčať a pokračovat?!

WEWE4444

ja som zazivala presne to iste ale nakoniec som sa rozhodla ze nanho zabudnem a zacala som sa stretavat s jednym chalanom ktory sa mi sice pacil ale nic viac..a ked sa vtomoj byvali dozvedel hned si uvedomil ze ma nechce stratit a prosil ma aby som mu dala este sancu a odvtedy sme spolu uz 1 rok a vsetko je ok

sob rudolf

Ojoj. luulu22, koľko ty máš rokov? Hovoríš "vždy si myslím, že..." už sa ti to teda stalo? Hm, nie je to tak trochu opakovanie vlastných chýb? Nič v zlom, ale ono je to úplne celé o prírode. Muži sú rozsievači semena, čím viac, tým lepšie, teda pokiaľ do toho nevstúpi rozum. To ženy potrebujú zázemie, istotu, city, preto sa väčšinou cítia oklamané. A prevažne si za to môžu sami, žiaľ. Treba lepšie vyberať:).

luulu22

no pýtam sa, lebo tomu nerozumiem :D resp.chlapom. vzdy si myslim, ze som silná, ale potom ma dostanú týmto. tak načo hovoria niečo také.
kikuuus, radsej to neskúšaj.. ja som kvoli tomu dnes aj plakala, bolo to úžasné, ako vždy predtým, ale ked viem, že ma ma len rád ako kamarátku..je to hrozný pocit:/

tak.tik

luulu
:) tak tomu bolo aj v notoricky znamom pribehu o stvoreni sveta a pravom hriechu prarodicov Adama a Evy
ktovie preco?

kikuuus

no jednoducho dokazu, musim to aj ja vyskusat aby som vedela aky by som mala potom pocit ci by som to uz viac neurobila alebo je to jedno a uzivaj si ak ti to neublizi a mas na to povahu