antikoncepcia a vynechana menstruacia

diana30

ja beriem lindinette20, predtym som mala menstruaciu ale ked som prestala uzivat (trocha pauza po 4 rok) 6 mesiace absolutne nemala som menstruaciu. zenske hormonove tabletky som musela brat. plus inekcie. potom zase antikoncepciu a menstuacia niekedi bola slaba niekedi solutabne nic

jajka001_

v kazdom pripade si precitaj pribalovy letak. neuzivas diane35? tak nejak automaticky ma to napadlo pri tom nicku.

odpovedam

podla toho, aku HAK beries... niektore preparaty zastavuju krvacanie, ktore sa straca... gynekologovia to povazuju za zelany efekt, maloktora zena ma krvacanie v laske.... u niektorych HAK to vsak moze byt skutocne problem....

jajka001_

chod s tym ku gynekologovi. krvacanie by tam malo byt. ak nie je, nie je to v poriadku a treba navstivit gynekologa. kolkokrat si vymeskalo krvacanie? na letaku je, ze ak dvakrat, je vysokopravdepodobne ze si tehotna, mas prestat uzivat hak a ist ku lekarke.

sob rudolf

Je to stále tá istá HAK počas štyroch rokov? Neoplatilo by sa pouvažovať nad zmenou? Lebo tu by bodla rada erudovaného gynekológa-endokrinológa.