Velky problem! Roztrhnuty kondom!

antivir

tu by mal niekto este poriadne studovat. skolicke ste vela nedali podla tych vasich smiesnych uprav gramatiky - miesto ch = x, miesto v = w. ak si myslite, ze ste tym nejako zaujimave, tak si dajte pohov. s takymi vedomostami a inteligenciou budete vlastne deticky raz vychovavat jedna radost. to bude populacia dementov.
a pre tych, ktori si myslia, ze slovencinu mozu kaslat len tolko, ze je to vas materinsky jazyk. je hanba ho neovladat. hlavne ze viete ako sa navlieka prezervativ. teda, ani to poriadne nie :D. ja mat taku blbu dceru tak sa prepadnem pod zem.

orol

Kondom nie je 100%, ked som trtkaval, raz sa mi rozrhol uplne a raz som mal malu dierku
-mozno bol prezervativ prelezany, starsi, poskodeny
-zdalo sa mi vsak, ze mi je nejaky maly ( asi som kupil nejake male velkosti alebo co )
- v oboch pripadoch to s najvacsou pravdepodobnosťou voslo do partnerky
-ale boli sme na "nepredvidave situacie" pripraveni
-a tak sme sa nebali, ale tesili
-narodilo sa zdrave krasne babetko

Fazuliak

Ahojte chcem sa len spytat ze ako vyzera ten roztrhnuty kondom..uz sa tu pytali ale nenasiel som odpoved. Roztrhne sa uplne a vsetko vytecie alebo len mala dierka a pomaly vyteka? AKo to teda je..

diewca.X

cem sa spytat,že aka je pradwepodobnost otehotnenia..ked kondom pri styku sice praskol, ale priatel si nie je isty ci sa sprawil :( nebolo w kondome nič ale.....aj tak sa bojim.. :(

wvw

Tak tak aj ja by som sa rad opytal ako je to pri roztrhnuti kondomu...ci je to moc viditelne alebo len taka nejaka mala dierka ?...a este ci je nejaka moznost ako "bezpecne" sexovat aby sa neroztrhol..a co tak moze sposobovat roztrhnutie..vopred dakujemz a odpoved

kondomik

Ako vobec vyzera taky roztrhnuty kondom? Je vidno, ze sa rotrhol? Vytecie odtial vsetko semeno? Alebo naopak to moze byt nebadatelna dierka a nenapadne z toho vytekat, alebo ako? dajte niekto vediet!