Žihlavovy caj

Príspevok v téme: Žihlavovy caj
lucka856

Ahojte.minuly stvrtok som zacala pit zihlavovy caj koli pleti,lebo som pocula ze je to super a niekde som citala ze sa mozno na zaciatku vyhadzem...ktore ste sa vyhadzali? a ako to vyzeralo? lebo na lavej polovici tvare mam teraz viac malych cervenych vyrazok,ake som ja vacsinou nemala,mne sa tvorili vacsinou velke...objavilo sa mi to mozno na treti den a teraz je piaty co idem zase pit ten caj...moze to byt ono??ako dlho to asi potrva kym to zmizne? aspon teda dufam ze to zmizne

hassy

podla mna to nemas z caju ale nejakych inych potravin...nejedla si v poslednom case nejake exoticke ovocie, cokoladu, plesnove syry, nejake mastne alebo vyprazane jedla???

lucka856

hmmm neviete mi este niekto poradit...? dneska sa mi vytvorila by som povedala dalsia vyrazka,ta uz je trosku vacsia ale vsetko to je iba na lavej polovici,da sa povedat ze posledne mesiace mam uz iba akne na lavej polke, pravu mam uplne v poriadku,sem tam nejaka vyrazka..neviete preco?? mam s tym cajom prestat ci este pockat par dni??

lucka856

fuuu tak ja pijem tak liter denne,tak asi to obmedzim :-)...s tym sackom to vyskusam ,dakujem za radu :-)..noo ja sa snazim nerypat,no ked mam hnisavu vyrazku,tak ju vytlacim zvycajne lebo je to neesteticke :-D...ale inak nie, ked sa mi nejaka vytvara tak potieram alpou alebo vodou s morskou solou

kiki :D

osobne si myslim ze salka alebo dve ti uplne denne stacia a zvysok pi vodu, nie sladenu, telo musi mat dostatok tekutin, jedna baba tu na fore pisala ze po vyluhovani zihlavoveho caju si vrecusko roztrhe a tu zmes si natrie na tvar a tu si s tym umyje ze jej to velmi pomaha...ale uplne co je dôlezite je nerypat si tvar...hovorim z vlastnej skusenosti...staci mi 1 minuta vytlacania a je to hotova katastrofa..ja by som kozmeticke nemohla chodit...treba nechat plet oddychovat, regenerovat a co najmenej sa jej dotykat (okrem umyvania)

lucka856

dobre no tak pockam este par dni ze ako sa to vyvynie,dufam ze to zmizne lebo ten caj je priam zazracny co som citala a mna to uz nebavi,nic mi nezabera :-/ .... no jeden den som vypila asi liter zeleneho caju,v ten den mi bolo strasne zle,nevedela som z coho a na druhy den som mala 2 take vacsie pupaky takze neviem z coho..ale mohlo to byt z toho ze som nevypila ani liter vody lebo mi z nej bolo zle normalne

kiki :D

ja si zihlavovy caj spravim raz denne...tu na fore som citala ze niekto pije denne 2 litre...mal by sa pit cca 3 tyzdne a potom aspon 1 tyzden pauza ... s repikovym cajom nemam skusenosti, s tym ti poradit neviem
ak by si sa od zihlavoveho caju vyhadzovala stale aj po tyzdni tak ho radsej prestan pit a skus namiesto neho zeleny caj

lucka856

konecne niekto kto ma upokojil :-)) lebo ja som si tiez tato myslela ze telo sa len zbavuje skodlivin ale pre istotu som si to chcela potvrdit tak dakujem,len este trosku sa bojim lebo citala som ze jedna holka sa vyhadzala strasne ale az po 3 tyzdnoch tak teraz neviem ale dufam ze to bol ojedinely pripad...a v akych intervaloch je najlepsie pit ten zihlavovy caj? mozem cez prestavky pit repikovy caj alebo aj od neho treba davata pauzi,lebo aj ten je vraj dobry

Well

lucka....ja nie som alergicky na ten caj a tym padom som nemal na tele ani naznak nejakych vyrazok. No prezmenu moja dcera ho nesmie a ani matovy caj.Ak si to da v malych davkach,objavia sa pupaky a pri vacsom uziti to mala po celej tvary a rukach....

kiki :D

lucka
nemusis byt vobec alergicka...je to normalny prejav pitia zihlavoveho caju
ja ho pijem tiez a tiez som sa po dvoch alebo troch dnoch vyhadzala...to znamena ze telo vyplavuje von skodliviny a precistuje ta (caj precistuje krv)
mne sa dokonca vyhodili podkozne pupaky, ktore mi ale po par dnoch zmizli
stale pijem caj a uz sa nevyhadzujem..tie prve dni su take ale nemusis sa bat prejde to... a ako je uz tu napisane musis si davat od neho aj prestavku

lucka856

ale urcite to je alergicka reakcia? lebo ciatala som ze prve dni sa moze clovek vyhadzat trocha pretoze zihlavovy caj vyplavuje toxiny takze ich moze vyplavit prostrednictvom pokozky...a ja mam proste iba par cervenych malych vyrazok nie obrovske zapalene vredy a nesom cela cervena