Pomaha tea tree olej alebo zinkova mast na akne???

Príspevok v téme: Pomaha tea tree olej alebo zinkova mast na akne???
patty1

zaujimalo by ma kolkym ludom pomohol tento olej na akne...nemam klasicke akne, ze vyrazky ale po celej tvari mam taku drobnu krupicu, ktoru vidiet zboku a na svetle...a plet je strasne drsna...a neviem sa toho nijako zbavit..ani kozna uz nevie ze co, tak radsej uz k nej ani nechodim...a chcem sa toho zbavit nejak pridodnymi vecickami

patty1

ja sa asi vratim k jednej veci co mi pomohla pred 4 rokmi....a to k jednej rastline, len ju je problem najst v lekarni...ale to bolo jedine co mi pomohlo na tu krupicu..aj ekd trvalo mesiac ci dva kym som mala plet cistu...ale az doteraz sa mi neobjavila

bibba

pisala som v druhej teme, co poslednu dobu pomaha mne... kupte si v lekarni Acnex, ja uz dokoncujem prvu trojmesacnu kuru, a vidim zlepsenie. odporucujem to. a najhlavnejsie je ovladat sa v jedle... a pit vela tekutin.

vevericka

tea tree je na mykoticke ochorenia..ale ked je neriedeny dost vysuje..(teda to si musis kupit cisty tea tree v lekarni, voni pomentole)
zinkova mast je protizapalova(ja ju pouzivam preventivne po depilacii)

Well

Akné je chronické ochorenie, ktoré postihuje v rôznej forme a rôznom rozsahu 80-100 % ľudí v období dospievania. U 70 % pacientov akné prebieha v tzv. fyziologickej forme, u 30 % pacientov má ťažký priebeh. Pred pubertou sa akné vyskytuje u 7 % dievčat. Ochorenie môže pretrvávať až do 4. dekády života. Akné postihuje vlasovomazovú jednotku, kde sa odohrávajú všetky negatívne zmeny, ktoré nakoniec vedú k viditeľným prejavom ochorenia.

Viac na .. www.oliveland.sk

patty1

ja som zistila ze kremy typu bioderma, effaclar a vichy su na mna agresivne a vaic to zhorsia...teraz skusam drozdovu masku a nasla som doma sudocrem a ichtoxyl, tak nejak poskusam to asi...ale uz ma stve ta tvar =//

hassy

ja mam tiez krupicu tak by ma zaujimalo ze co na to... ale minule asi pred dvoma tyzdnami som si kupila hydratacny krem od balea v DM, a neviem ci je to tym, ale mam lepsiu plet, tak sa tesim :)

hassy

ja mam tiez krupicu tak by ma zaujimalo ze co na to... ale minule asi pred dvoma tyzdnami som si kupila hydratacny krem od balea v DM, a neviem ci je to tym, ale mam lepsiu plet, tak sa tesim :)