Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zeny pomozte

Príspevok v téme: zeny pomozte
happy 25

Mam priatela s ktorym zijem dlhe roky. Sme skor uz spolu zo zvyku,... chce si ma zobrat. Lenze ja sa stretavam s chlapom mojich snov. On mi fakt vonia vo vsetkom..problem je, ze ma priatelku tiez dlhe roky. Odmieta sa s nou rozist a mna miluje. Vidim ako ziari pri mne ako zboznuje ked sa ma moze dotykat. Pytala som sa preco teda nie sme spolu my dvaja a povedal, ze svoju priatelku nemoze nechat tak, lebo sa kvoli nemu rozviedla.
Strasne ho chcem ziskat pre seba. Mam pocit ze cim viac mu ukazujem ako nam je super tak tym je to horsie.
Sme spolu uz dva roky potajomky.. je to ako keby sme sa narodili pre seba. Fakt neviem ci ho radsej nechat a snazit sa zlepsit si svoj vlastny vztah bez iskri alebo o neho bojovat do konca.
Za akukolvek radu som vdacna.

tyjamy

..nemas to lahke...si zalaskovana po usi a vidis vsetko tak..ako by si chcela aby tak bolo...ja by som sa v ziadnom pripade nevydala za priatela s ktorym zijes dlho...nemilujes ho...ten druhy...tvoj milenec...no..cudak..odrazu aky ohladuplny k tej zene co sa koli nemu rozviedla...vraj ju preto nemoze opustit...cudne...ale podvadzat ju moze uz dva roky...od takeho chlapa by som bocila co najdalej...!..on sa zahrava so zenami...a ich citmi..a urcite nie si posledna...tiez si myslim...ze milenca treba pustit dole vodou cim skor...s priatelom hodit rec...a do tretice by to uz mohlo vijst...vela sil !

si-si

prezita moja vlastna skusenost.viem,ze to nie je vobec ale vobec lahka situacia..prerusila by som s milencom kontakty.ak je to tak,ze ta miluje-zlakne sa a ten druhy vztah ukonci.ak to neurobi-o nic si neprisla,vyhla si sa sklamaniu.

happy 25

dakujem
tak to presne bude
len teraz ste mi to ukazali z ineho uhla pohladu..je to svata pravda az som z toho smutna..ale este raz dakujem

si-si

baby maju pravdu.jeden nemiluje teba a ty nemilujes toho druheho:/ver mi,nikto nie je taky charakterny,aby si kvoli obeti,ktoru mu sucasny partner preukazal(rozvod v tomto pripade)nechal ujst pomedzi prsty lasku svojho zivota...nezabudaj,ze ta hory prenasa:P a sama to mozem potvrdit,ked ta muz miluje,inak ta leniva bytost dokaze urobit nemozne,aby mohol byt s tebou.

macka26

happy

spamataj sa... voniate si prave preto ze je to tajne. ak by ta skutocne miloval, tak by ste boli davno spolu moja... otvor oci...

mastickarka

happy, ten tvoj novy objav z teba nie je az tak paf. Ak by ta bral tak, ako ty jeho, rozisiel by sa s priatelkou. Svojho mnohorocneho priatela nechces ty (a ani si ho nezasluzis). Myslim, ze musis vytriezviet z opojenia chlapom, ktory ta nechce a nemrhat cas muza, o ktoreho nestojis ty. Zrejes pre tretieho. daj si cas.

Deee

no chvilkove potesenie a este k tomu potajomky ma nenormalne caro...ale na rovinu...kazdodenny zivot? ten asi nemate odskusany...caro sa vytrati a iskra zhasne...ja by som si teda najskor upratala vztahy, nerozhodneho nechat a skusit vylepsit povodny vztah ak ti na tom cloveku aspon trochu zalezi, ale pochybujem nakolko si ho dva roky dokazala vodit za nos...a ten, pre kotreho si sa vraj narodila, sama pises, ze cim viac mu davas najavo, ze chces byt s nim tym je to horsie...on ti to priamo nepovie, ale za zivotnu partnerku ta nechce...inak by uz daaaaavno vycuval zo svojho vztahu a zabojoval o teba, jemu len vyhovuje to co s tebou sem tam zazije...moj nazor...