Ozonoterapia

jefo

Ahojte, chcel by som sa spýtať s ktorými strediskami prevádzajúcimi ozonoterapiu máte najlepšie a najhoršie skúsenosti. Chcel by som si vybrať čo najlepšiu. Ďalej neurológ ma poslal s herniou disku na neurochirurgiu, len tam mi dal odporučenie, pritom mi povedal že mám skúsiť ozonoterapiu, odporučil Dunajskú stredu ale doporučenie mi nedal. Možno preto že neurochirurg má najskôr zistiť veľkosť vychýlenia či je to vhodné na ozonoterapiu? Potrebujem doporučenie na ozonoterapiu? Môže mi ju vydať aj neurochirurg? Ďakujem

lenka_72

Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť ? Mala som tri ozonoterapie a mám ešte väčší problém poškodil sa mi nerv, takým spôsobom, že keď si oblečiem nohavice na seba tak mám strašné štípanie a prejde to až do bolesti. Ak mal niekto takýto problém nech sa mi ozve buď tu alebo na e-mail lenocka1000@azet.sk

L5-S1

Ahojte, mam herniu L5-S1 a bol som 2x na ozon pod CT v Presove. Zakrok je kratky 5-10 min so vsetkym, najhorsie je z mojho pohladu aplikacia samotneho ozonu, co je trosku neprijemne, ale kratke. Personal je vsak uplne OK,vsetko je bezpecne, vysledky ocakavajte neskor, aspon u mna to tak bolo, okamzity ucinok som nejako nepocitil, po tyzdni, ci dvoch je to lepsie. Je potrebne poznamenat, ze som isiel na zakrok po akutnej bolesti chrbta, nie v prvych tyzdnoch, takze si myslim, ze som nemal nejake negativne prejavy, urcite nie je ozon o tom, ze vam ho daju a na druhy den normalne fungujete...

STELLA22

Som po ozónterapii 5 dní. Aké máte skúsenosti s cvičením McKenzie po tejto terapii? Na koľký deň ste začínali s cvičením?

matula77

zdravím, chcela by som sa spýtať,či niekto z vás absolvoval ozón v Dol. Kubíne... či ste mali problém sa tam vôbec dovolať... ? a nejaké skúsenosti so Žilinou ? zisťujem, kde by som mohla ísť... ale čo najskôr... ďakujem..

PRCO

5 den po ozone a sa to zhorsilo,uz ma to opat dalo dnes na postel.ked to budem musiet este raz vsetko absolvovat tak ma trafi slak.od januara ma to drzi ,infuzie hosp.na tyden rehab.2 tydne trochu mi bolo lepsie na75% a ozon mi to vratil spat...banujem ze som sa nevyprdel na to mozno by som to este rozchodil.

PRCO

macik- ja som bol 3.6.13 na ozone a dnes ma to opat sklatilo do postele.sa mi to vracia ako v januari.tak mi to asi nezabralo.bol som na tom BA

Stifler2012

Bol niekto na Ozonoterapii v Bratislave u Dr. Koníka?

Ze to robí niekde v súkromnom centre v Petržalke?

Ozvite sa mi prosím, ak má niekto skúsenosť a adresu.Ďakujem.
Odpíšte na e-mail:
kraken013310@zoznam.sk

Stifler2012

Bol niekto na Ozonoterapii v Bratislave u Dr. Koníka?

Ze to robí niekde v súkromnom centre v Petržalke?

Ozvite sa mi prosím, ak má niekto skúsenosť a adresu.Ďakujem.