Solárium-OPALOVANIE-kolko dní??

Príspevok v téme: Solárium-OPALOVANIE-kolko dní??
nutela123

Ahoj, otázka pre tých čo ste chodili, alebo chodíte do solárka: za ako dlho sa na mne prejaví to opálenie? ako dlho vám opálenie vydržalo a koľko min. ste tam boli zo začiatku? lastne potreboala by som vedieť či je možné opáliť sa v solárku za desať dní?? nechcem byť jak černoška iba tak normálne pekne opálená,,, idem tam prvý krát, tiež mi robí problém určiť svoj fototyp pleti,,,díkes

opicajedna

Ahojte chcem sa spitat..Chodila som do solarka ale zo zaciatku som sa vobec nekremovala...po urcitom case sa mi zacali robit flaky na nohach-hnede-biele..potom som sa zacala kremovat..teraz uz nechodim kvoli tym flakom...co to moze byt?myslim tie flaky a myslite ze mozem zacat znova chodit do solarka ale stym ze sa budem hned kremovat aby sa mi nieco podobne nestalo..paci sa mi strasne sneda pokozka.dakujem

nutela123

tak ta cena je ako kde, v tom solárku kam som začala chodiť ja stojí ten krém 5 € ,,, chlapík čo tam pracuje vravel že by sa tie stroje mali striedať, keď už si tam viac krát

nazor

nutela a tiez nie je vhodne ist do solarka ked si chora, moze ti dojst zle, mozes odpadnut, s tym naozaj nie su srandy... najlepsie je stojate solarko=lebo tam sa opalis cela, pri lezatom sa Ti neopalia pazuchy a mas biely flak na zadku... na akne to pomaha neuveritelne!!! a samozrejme si je potrebne kupit krem na opalovanie v solarku cca 20eur a kazdy den sa kremovat!!!

nutela123

samozrejme ze do mojej témy som zabudla pripomenúť že hejtery solarka - nepište!!! :D ja som sa nepytala na to ci je z toho rakovina, ja viem ze je to možné, ale má to i pozitivne učínky na telo [okrem toho opalenia jasná vec :D], je to dobré pri chrípke, prechladnutí aj keď má človek dokonca i akné - takže keď aj náhodou rakovinu dostanem aspoň nebudem mať akné :D ale nie, veď s takýmito vecami sa nežartuje,,,
ale zaujímalo by ma či je vhodné kombinovať opalovanie, čiže solarko plus deka vonku??? budem opalena rychlejšie?

vevericka

ja som bola v solarku raz v zivote a uz nikdy viac..smrdela mi koza..spalit som sa nespalila, ale taku suchu pokozku som v zivote nemala, a tom sa kremovala jak diva..nie je nad klasicke slnko aj to s mierou

nazor

nutela,fototyp mas vysvetleny tu wanda.atlas.sk
zavisi, ako velmi sa chces opalit, zvycajne sa to robi na zaciatku tak, spravis si nenormalne dobry piling, po 2dnoch ides podla fototypu na 3-5min, aspon 2 dni pauza a postupne pridavas minuty a robis medzi tym pauzy. Ja som tmavy typ a raz som si dala na zaciatku 8min a spalila som sa-zavisi aj od toho, ake je dobre solarko a kedy boli menene trubice a vydrzi to asi ako klasicke opalenie zo slnka, takze to musis chodit na udrziavacku... vyberaj si solarka skor s vyssou cenou, lebo tie za 40centv su vacsinou starsieho typu a dost nekvalitne- mozes tam chodit aj 10x a nebudes opalena...