Farmacia Kosice vs. Blava

Príspevok v téme: Farmacia Kosice vs. Blava
Ivana.Ivana

Je tu niekto odtial? Nastupujem do 1.rocnika, ale najnovsie sa stretavam s nazormi, ze to bola chyba a mala som ist do BA lebo mozem mat v buducnosti problem kvoli diplomu z KE:-O Myslite, ze to je mozne?
Aky nazor maju bratisl.vyucujuci na kosice?
Aka je momentalneroven vyucby v KE?
Dakujem za odpovede.

skoro mgr

precitala som to cele, takze asi tolko k tomu - koncim F v KE, je absolutna blbost, ze nas odborne predmety typu farchema, gnozka, galenika, lekarenstvo, sociala, farmakologia ucia veterinari.
Som sklamana, ze taku vec tvrdi student UVLF:-(
ked uz sme pritom, vela ludia co uci na lekarskej UPJS faramkologiu alebo patologicku anatomiu ci patfyzu, MA TITUL MVDr.

Pytam sa - to uz nikomu nevadi???

delphia

ano, narodila som sa tu. sulasim s tebou v jednom- to narecie je aj podla mna nic moc...
ale co sa tyka mentality a zmyslania- ludia su vselijaki- dobri a aj horsi, ba az neprijemni a zlomyselmi su vsade odhliadnuc od toho z ktoreho kuta SK pochadzaju.

[zruseny8]

narodila si sa tam? tak to chapem..tiez nedam dopustit na svoj rodny kraj..
neviem, nejako mi nesadol..ta mentalita ludi, ich zmyslanie a to narecie..co ja viem..akoze nechcem nikoho urazit a ani nechcem aby sme sa tu teraz dohadovali, vyjadrila som len svoj nazor..

[zruseny8]

delphia
vela napoveda o mojej urovni? ved ja tam studujem, uz stvrty rok tam travim asi 4/5 z celeho roka, cize z 365 dni, tak asi viem posudit ze co a ako, nemyslis?

lioness_01

debaty tohto typu, ktorá škola je lepšia a ktorá ťažšia nevedú k ničomu. Ja osobne tieto témy nikdy nechápem, to ako, keď niekto študuje ťažšiu školu, tak je automaticky považovaný za lepšieho človeka, alebo čo ? ? ? pred Bohom sme si všetci rovní :D keď už nič iné :))))

a navyše, kto je aký odborník sa ukáže až v praxi, moji milí, a nie teraz, počas štúdia...

Ja študujem na Pedagogickej fakulte, a tiež som sa XY krát stretla s pohŕdavými pohľadmi, lebo asi zrejme všetci ľudia majú pocit, že na Pedagogickú fakultu chodia len idioti, ktorí skončili ledva 4. ročník osobitnej školy, ale, moji milí, všetkos a ukáže až v reálnom živote. Ja ak chcem byť raz dobrý odborník, tak makám rovnako veľa ako na študenti na tých "ťažších" školách...

tak sa tu nehádajte - či BA či KE - prašť jak uhoď.

Ukáže sa v zamestnaní, kto je na tom lepšie... aj keby študoval v Hornej Dolnej, tak môže byť sto krát lepší odborník ako ten čo študoval v KE alebo BA...

delphia

....a prepac, ale napisat o niekom, niecom ze "z duse nenavidim"- vyjadruje to aj akusi tvoju obmedzenost.
samozrejme ze clovek ma svoj nazor na zaklade osobnych skusenosti. ale ta skusenost sa moze viazat na urcitu konkretnu osobu, ci skupinu osob, ci nejaku zivotnu situaciu. a vyjadrit sa, ze vychod z duse nenavidis- vela napoveda o tvojej urovni.

delphia

smajlik, uroven skoly sa predsa neposudzuje na zaklade subjektivnych antipatii a averzii. toto nema nic spolocne s objektivnym hodnotenim.

[zruseny8]

nejde tu o vojnu, len vyjadrenie svojich nazorov, napr. ja vychod z duse nenavidim tak neviem preco by som ho mala obhajovat :) ale pravda je taka ze ti co to odsudzuju, nech si na par hodin vyskusaju zivot alebo studium na spominanej univerzite a potom pochopia a zistia, ze to nie je med lizat tak ako tu stale prezentuju a az vtedy budu moct atakovat vsetko co tu rozpisali..