ovsené vločky+ovocie

Alena k

Vločky by sa mali jesť predovšetkým s ovocím lebo táto kombinácia ešte znásobuje množstvo prijatých vitamínov.
Ja robím vločky doma vo veľkom to znamená aspoň 2 balenia tak, že ich na papieri upečiem v rúre a do horúcich pomaly prisypávam postrúhanú horkú čokoládu táto sa prilepí na vločky a tie majú potom čokoládovú príchuť. Do tejto zmesi potom ešte prisypem hrozienka alebo iné sušené ovocie. Alebo pred konzumovaním ešte pridám nejaké čerstvé ovocie.
-odkaz odstránený-

jamiro

ja davam na ranajky musli ovocne dve hrste, plus zalejem mliekom tak aby to bolo cele zaliate a este kusok, mlieko mi velmi chuti, necham postat aspon 15 minut a velmi dobre mi to telo spracuje, ziadne prehanacky :D

vmi

ja jedavam musli, ktore si sama namiesam. objavila som nieco nove a mi to velmi vyhovuje vymyslimusli.sk
co si o tom myslite? vyskusali ste to niekto? je to super napad, a hrozne dobre to chuti.

BJ

No kulturista, ja mam skor pocit, ze kraviny trepu ti, co doporucuju (to dnesne) mlieko, a este ho niecim kombinovat.
Obiloviny a ovocie- mozno to dobre chuti, ale zdrave to nieje, a na ranajsky uz vobec nie. Je to len menej skodlive ako vajicka zo slaninov, to je vsetko. Zdrave je ciste ovocie, ktore by sa nemalo miesat s nicim. A obiloviny jedine so zeleninou.
A rano jest cokolvek ine nez ovocie, alebo pit, je nezdrave, uz som tu to pisal v jednej teme preco.

janaf

Ja jedávam ovsené vločky zaliate ovocnou šťavou, nastrúhané jablko, cítrónová šťava, podľa toho akú mám doma výbavu. Je to také svieže a zodpovedá to delenej strave. Ako sa mi to štiepi a kde mi to kvasí... no to neviem a neriešim.

J6

co sa tyka kulturistu ma pravdu. ale istota je istota. aj ked si si to mohla pozriet na webe alebo niečo nevadí.... ahojte

vevericka

mira neviem preco by ovocie malo blokovat vylucovanie..je pravda, ze niektore alkaloidy, antokyany mozu blokovat az samotnu funkcnost amylazy, niektore glugozidazy(akarboza, mignitol, vagliboza)..avsak to je praveze zaiduce pri chudnuti..dokonca sa ich inhibitory podavaju pacientom s DM II. typu alebo obenym pacientom..pretoze tak menej kolise hladina curkov v krvi..a nestravene skroby sa tak vylucia stolicou..

TrainingBoy

mira, pokial viem tak amylaza moze byt blokovana skor z nezreleho ovocia ako z normalneho a amylaza len nastiepuje polysacharidy, ich riadne stiepenie prebieha v zaludku