Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobra gynekologicka BA

Príspevok v téme: Dobra gynekologicka BA
hladam

Prosim Vas, poznate v Ba nejaku dobru gynekologicku? Naposledy som bola na preventivnej prehliadku u tej svojej pred vyse 4rokmi, odvtedy som sa neodvazila, lebo je nielen drsna, nic mi nebola ochotna vysvetlit a kricala na mna, preco sa pri vysetreni neuvolnim, ze nema na mna cely den-aj sestricky sa u nej menili ako na beziacom pase, takze to nie je moc dobra zena... aj po odbornej stranke nevedela sestre za rok vyliecit jedny kvasinky...
vyskytla sa u nas rakovina maternice, ktora moze byt dedicna, takze uz nechcem viac riskovat a chcem zajst na prehliadku, ale musim mat doveru k tomu doktorovi. Dakujem

willywonkaa

Ja mám Nižňanskú od svojej prvej prehliadky(tuším 16 rokov som vtedy mala) teraz mám 23 a som velmi spokojná..vtedy ma upokojovala, videla že sa hanbim, som nervózna a podobne a teraz,keď som už postaršia sa so mnou baví o "dospeláckych" veciach. Je velmi starostlivá, poviem že ma pichlo v podbrušku a venuje mi aj hodinu svojho času čo ma vyšetruje + so mnou behá na kadejaké soná, a po finančnej stránke to nie je vôbec náročne.

denniska

No ja nemam Sladicekovu s kym porovnavat, nakolko to je moja prva gynekologicka. Ale jemna mi prisla, jej pristup si zatial velmi chvalim (nechcem ju vsak prechvalit:) ). Vysvetlila vsetko, co ma zaujimalo. Ale na druhej strane je vcelku draha. Plati sa tam v podstate za vsetko, okrem preventivky. Trebars samotne telefonicke objednanie mas 10 €.

hladam

Dakujem baby:))) a su aj jemne a ochotne sa s Vami porozpravat a vsetko Vam vysvetlit? tej mojej islo hlavne o prachy-ked sa este platilo 20sk, tak mi doslo z poistovne vyrozumenie, ze nemusim poplatok u nej platit, lebo tam chodim pravidelne a ona si ho vzdy vypytala(aj ked som sa dosla len objednat na vysetrenie, aj za odobratie krvi,...), nikdy mi nedala ziaden doklad a raz som jej dala 50sk a povedala, ze mi nema vydat... a to este nebudem spominat, ze stale mi prefocovala nejake clanky o zdravom zivotnom style a za stranu si pytala 15sk:(((

denniska

ja som si na zaklade kladnych referencii vybrala MUDr. Sladicekovu (Radma Gyn). Prvy dojem zatial dobry, uvidime, ako sa prejavi po case.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.