Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex s byvalym ...?

Príspevok v téme: sex s byvalym ...?
jarkaa55555

rozisli sme sa s priatelom asi pred troma mesiacmi. nerozisli sme sa v zlom.. no chyba mi sex. jemu tiez. dal mi parkrat navrh na sex s nim, zatial som stale odmietla, lebo to bolo v nevhodnej chvili.. ale neviem co si o tom mysliet. mam chut na ten sex, ale neviem ci je to spravne mat takto sex bez vztahu. ja ho uz nelubim, viem ze ani on mna nie.
ako to mam vlastne brat? a ako to vlastne vnimaju muzi??

GiovanniX

este autorke temy odpoviem podrobnesie,ja to osobne vnimam tak ze to len lahke dievcata robia(slapky),rozdiel medzi vami a slapkami je ten ze ona to robi za peniaze,aspon ma z toho daco a vy len pre seba,nemate z toho nic.Ziadny iny rozdiel v tom nevidim.Mne az rozum zastava ked citam take veci,ze dakto si uziva zivot,sexuje s X ludmi a potom si mysli ze sa vyda,porodi deti a ze bude z nej slusna manzelka a matka.Ludia sa nemenia,nic nie je zabudnute,ako si to mnohi myslia.Povedzte mi ako budete svoje deti vychovavat k slusnosti?pojdete im prikladom?lebo rodicia su prikladom pre svoje deti...ale robte si kazdy kto chcete,to len je moj nazor na tuto temu,nechcel som tym ziadnu urazit.

GiovanniX

dievcata nebudte take nymfomanky,byvali sa vam urcite smeju ze ake ste blbe,naco chodit s vami ked mu aj tak date?a vedla vas prasi aj dalsie:D ach ta zenska naivita:D,dufam ze nestretnem nikdy dievca podobnu vam....

edddd

suhlasim... sex je dost intimna vec a pokial ho budes mat s byvalym, nebudes ho mat ani chciet s niekym inym a preto ineho chlapa nebudes hladat. A z toho vyplyva, ze nebudes mat vazny vztah, len taky na sex. Hovorim teraz z vlastnej skusenosti. Ak ti chyba len sex je to ako talke riesenie. Ale ak potrebujes vazny vztah a zalozit si rodinu, tak je lepsie zabudnut. A nevieme kolko mas rokov .. :)

lost

Je to potom ex? Je to potom rozchod?
Ked si kusok toho a este kusok toho nechame :)
Podla mna potom, co je "ex" a co nie.. neviem :D
Napriklad: rozidem sa, s ex chodim do kina, na kavu, do postele..
Vie mi niekto definovat "ex" ? :)

Ale asi hej, ked musis tak musis, a je to asi lepsie s ex ako nahodny okoloiduci, alebo preco nepohladat noveho? :)

AdamKrt

Ako muz sa na to divam z dvoch hladisiek. Keby clovek nikoho nema a chce si pomoct, tak urcite sex s ex je lepsi, ako hladat niekoho len tak.

Ale, ked sa s niekym rozidem, nebudem riskovat, ze co sa vsetko moze stat /napr. co ked bude dieta/ a co potom ? Asi by som si radsej nechal zajst chut, aby som sa znova nenamotal na vztah, ktory nikam neviedol. Ved lepsie je, ked si clovek hlada potom novy vazny vztah. Takto by ho ten predchadzajuci len tahal spat...

hassy

ja si myslim ze lepsie s byvalym ako s niekym cudzim... :) poviem ti takto, ja som sa rozisla s priatelom pred rokom a teda ten sex mi chyba poriadne, no mam smolu ze sme sa rozisli v zlom.. teraz by sa mi taky sex s ex hodil ;) podla mna ak nemas vztah, tak chod do toho :)