Ako telo reaguje na vysadenie HAK???

Príspevok v téme: Ako telo reaguje na vysadenie HAK???
2121

Ahoj baby, potrebovala by som vedieť ako telo reaguje na vysadenú HAK. Pretože som ju vysadila asi pred 2 týždňami. Vôbec sa necítim dobre. Moje príznaky sú: nechuť do jedla, bolesť podbruška či časté močenie... Podotýkam mala som sex pred týždňom a bol čiastočne chránený, tehu test mi vyšiel negatívne možno preto že som ho robila večer(20:00). Sprosté odpovede alebo mudrovanie že keď nevieme sexovať tak to nemáme robiť tak to si nechajte pre seba! Máme na to vek! Ďakujem za odpovede

blondula

ja som vysadila HAK pred par rokmi ako som bola v zahranici.mavala som vela vedlajsich ucinkov a jednoducho som ju hodila do kosa.po vysadeni som mala 3 tyzdne spinenie a nakoniec som musela cestovat domov aby som mohla ist k lekarke.

usiko.

ale moze sa vyskytnut nepravidelnost v cinnosti vajecnikov, lebo dlho spali a nevykonavali svoju cinnost, takze menzes ti nemusi nabehnut hned...a ke mas v tele hormon. nerovnovahy, tak aj akne ti vybehne, ale to nie je od vysadenia HAK< ale od nerovnovahy hormonov, ktoru tvoje telo ma.....

usiko.

podla mna, kedze HAK je hormon, to nie je navykove, len je to navyse, tak vysadenie by malo prebiehat tak, ze sa ti zlepsie vsetko, co bolo porusene vplyvom HAK. To znamena ze by si sa mala citi omnoho lepsie, tie kila z vody schudnut, plet znormalizovat, mala by si byt kludnejsia, nemat problemy s mykozou, mala by si dobre spat a vobec, mala by si byt menej citliva...tak to bolo u mna...nikde, pokial viem, nie siu popisane abstaky, ved to ani nie je mozne...ja som ju brala 11 rokov a po vysadeni, od prveho dna je zo mna iny, kludnejsi clovek....

Karina

ahoj :)

odporucam ti pozriet si temu "Po vysadeni HAK", stretlo sa nas tam viacej co ju vysadilo - je tam toho popisaneho vela, od priznakov az po ich zmiernenenie ci odstranenie...

za seba poviem len to, ze od vysadenia sa citim o 100% lepsie - vsetky mozne bolesti ustupili, schudla som niekolko kil a citim sa najma psychicky lepsie... jedine negativum mam v tom, ze mi meska uz 2 mesiace menstruacia... vsetky priznaky su vyslovene individualne, kazdy to znasa inac :) a k tomu chranenemu/nechranenemu styku ti poviem len tolko - ja sa od vysadenia bojim pri kazdom sexe, aby som neotehotnela... predsalen to bolo tym smerom pohodlne a iste tie tabletky, ku kondomom este doveru nemam :X

odpovedam

Ja som sa po vysadeni hak (Yasminelle) citila celkom ok. Problem, ktory sa vyskytol, bolo akne na tvari, chrbte a dekolte, kde predtym nebyvali. Menzes mi 4 mesiace chodil ako chcel, teraz uz je pravidelny. je to uz 8 mesiacov po vysadeni, akne mi mizne, ale inak som necitila nic zvlastne.

Ale problemy, ktore popisujes, som mala, ked mi "prichadzal" zapal mocovych ciest. A tehotensky test v tvojom pripade si si robila este skoro.

Aduliena

Vieš, ťažko radiť, pretože každé telo na vysadenú HAK reaguje inak. Tie príznaky o ktorých píšeš sú možno práve z toho, že si vysadila HAK. Radila si sa s gynekológom? Aj moja kamoška mala nejaké problémy a lekár jej predpísal nejaké tabletky, tie ju vrátili do normálu a už je ok.