HAK Artizia

xyzz

A ešte, zobrala som ju prvý deň menšt., ale menšt. som mala celkom slabú, len tri dni. Myslíte, že to s tým súvisí?

xyzz

Aj ja mám otázku, začala som ju brať teraz, som asi pri nejakej piatej tablete, a doposledy by som len žrala :D je možné že je to z tabletiek?

brigus

Dobry den...uzivam hak arteziu..kazdy den o 20 hodine ju beriem...ale asi som jednu nezobrala ..nemala som pohlavny styk len vcera v noci nechraneny...ostatne dni som brala normalne...este mi chyba z balenia 4 tablety a mam 7 dnovu pauzu..mam uzit dnes dve aby som nebola tehotna?

Mimuš

Ahoj ellis18

v prvom rade by Ti mal tvoj lekár vysvetliť o čo ide. Čo Ti môže HAK spôsobiť. Nechcem Ťa strašiť, ale pre neskúsených sú to rady na nezaplatenie.

Ja som brala Artiziu pol roka. Potom som ju vysadila, lebo som bola precitlivelá a podráždená. Každý prípad je ale ojedinelý, takže hovorím iba za seba.

Ak ide o to či sú tablety spoľahlivé a účinné. Výrobcovia si nemôžu dovoliť predať tablety bez účinku. Ide o ich biznis :)

Nemysli si, že tvoje telo bude reagovať na zmenu do hodiny. Fyziologické zmeny trvajú trochu dlhšie. Takže ak to Tebe trvalo viac ako týždeň neboj sa.
Ja som nepotrebovala upraviť cyklus, ale aj tak mi intenzita zoslabla.

Po dvoch týždňoch užívania ma trochu prekvapilo "špinenie". Ale to sú prejavy hormonálnych zmien. Potom bolo všetko OK.

A ak Ti môžem poradiť. Ak po 3-6 mesiacoch užívania pocítiš zmeny na tele alebo v pocitoch, vysaď to. Nemá význam sa ničiť :)

jankaaaaaaaaa

vobec nechapem co riesis. myslis ze ti dali tabletky, ktore len vyzeraju ako hak, su v baleni ako hak, volaju sa ako hak, maju pribalovy letak ako hak.. ale v podstate to ani hak nieje, iba tabletky bez ucinku ???

ellis18

prezerala som si asi 7 stranok s diskusiami ohladom HAK a po vsetkom co som sa tam docitala mi vsetko jedno nebolo... nebudem pchat do seba nieco co mi nesedi... a ver mi ze by som si "cukriky " za tolke peniaze nekupovala...

maruska123

ellis menzes sa upravi tak po troch mesiacoch, necakaj zazraky hned, to trva nejaky cas

inak, to vzorove balenie nie je velmi bezne, vacsinou doktori predpisu hned recept, nikde vsak nie je napisane, ze si musis vybrat hned 3 blistre, mozes si zobrat 1 a recept ti lekarnicka vrati