HAK Artizia

curlygirl:)

Ježiši, jakože ja samozrejme, že viem, že sa to môže kupovať aj na jeden mesiac alebo na koľko uznám za vhodné... mne ide len skratka o to, že keď mám takúto ponuku, či si to môžem od nej zobrať.... aj keď to neni z lekárne... ide mi jedine o to.... ty kks...

jankaaaaaaaa

:D no comment toto ...
a to myslis ze mozes uzivat len trojbalenia? ved ked si kupis tuto hak na dva mesiace, po dvoch mesiacoch si vyberies zase recept na neviem kolko mesiacov .. nerozumiem co je natom zlozite.. :D

mataBB

curlygirl akoze ved ty ked mas recept na 3 mesiace, tak ho nemusis hned cely vybrat..ved si mozes kupit aj 1 aj 2 balenia, recept ti vratia a ty si zas dalsi mesiac pojdes kupit tabletky..tak ked ti niekto ponuka takto antiku, tak to nie je vobc ziaden problem, aj ked su to len 2 balenia

curlygirl:)

No veď to, tak teraz neviem čo mám robiť. Inak ja užívam hak pravidelne už 8 mesiac:) Tak neviem, čo si myslíš, čo mám urobiť a to by som si potom dokúpila 1 platíčko? Daj radu.... :) Ďakujem

jankaaaaaaa

jasne zeby si hak mala uzivat len podla lekarskeho odporucania a nemozes si haklen tak ordinovat ako chces, len preto ze ju niekto predava za super cenu. tato ponuka je skor pre zeny, ktore tuto hak pravidelne uzivaju a kupuju ju v lekarni za drahsie

curlygirl:)

Nie, práveže úplne super cena:)))Len neviem ešte.... a to by sa nemalo vyberať len na predpis? a máš tie balenia celé na dva mesiace?

samanthakin

myslíš že je to veľa 10 euro? ja neviem ved ja som 3 balenia za 23.70 kupovala...ja by som ti dala za 10 euro aj s poštovným lebo mi vážne nesadla...ved ak máš záujem tak mi napíš email...a dohodneme sa...cez poštu by som ti to poslala tak že by si zaplatila až potom ked ti to príjde...na dobierku

curlygirl:)

Ahojky,máš teraz menštruáciu? Ja si myslím, že by to mohlo prejsť... ja beriem artiziu už 8 mesiac a v pohode...možno mám o kilo viac, ale to pripisujem niečomu inému - papaniu:) A ako predávaš artiziu 2 balenia dvojmesačné za 10 €?

samanthakin

baby...ja som brala yaz 3 mesiace no potom som chcela vyskúšať niečo lacnejšie prešla som na artiziu berem ju týžden papám stalá rovnako chodim aj raz do týždna behať a raz do posilovne a za ten týžden mi pribudi 2 kg...myslím ale že je to len zadržaná voda myslíte že sa to upraví ale budem ešte stále vodnatiet?